fbpx
Sidneuke

Sidneuke

Zawodnik MMA Sidneuke

Biogram

Sidneuke - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sidneuke - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sidneuke?

Sidney jest popularną polską streamerką, która aktywnie działała na platformie Twitch. Jej kanał na tej platformie liczył ponad 200 tysięcy obserwatorów, a podczas streamów przyciągała rzesze fanów dzięki swojemu wesołemu i pozytywnemu podejściu do życia. W trakcie jednego z transmisji na żywo na swoim kanale na Twitch, Sidney prowadziła samochód i jednocześnie zajmowała się streamowaniem. Zwracając uwagę na swoją publiczność, nie zauważyła, że na drodze pojawił się piesek. Niestety, nie zdążyła go uniknąć i zwierzę zostało potrącone.

Sydney – program”Goats”

W programie „Goats” Sidneuke pojawiła się jako jedna z uczestniczek, które miały szansę zdobyć serce Kacpra Błońskiego. Niestety, z powodu skandalu, w którym znalazła się influencerka, jej udział w programie zakończył się szybko i nieprzyjemnie. Po incydencie w sieci rozgorzała dyskusja, a sama Sydney przeprosiła za swoje zachowanie. Mimo to, Kacper Błoński, po tym jak dowiedział się o tym incydencie, od razu odrzucił Sidneuke jako potencjalną partnerkę.

Dalsze losy Sidneuke

Po zakończeniu udziału w programie „Goats” Sydney powróciła do aktywności na swoich mediach społecznościowych. Aktualnie nie prowadzi transmisji na Twitchu ze względu na naruszenia wytycznych dotyczących społeczności.

Kariera MMA Sidneuke

Choć Sidney nie miała wcześniej doświadczenia w MMA, to udział w programie „Goats” mógłby dla niej otworzyć drzwi do świata walk. Niestety, z powodu kontrowersji związanych z incydentem na drodze, możliwości te zdają się być mocno ograniczone. Mimo to, trudno wykluczyć, że influencerka w przyszłości otrzyma propozycję od jakiejś federacji freak fightowej i spróbuje swoich sił w walce.

Sidneuke - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Sidneuke

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Sidneuke - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sidneuke - Newsy