fbpx
Serey “Basque” Lander

Serey “Basque” Lander

Zawodnik MMA Serey “Basque” Lander

Biogram

Serey “Basque” Lander - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Serey “Basque” Lander - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Serey „Basque” Lander?

Serey „Basque” Lander, imponujący wojownik z korzeniami w Baskonii, wyłonił się jako znacząca postać na arenie walk na gołe pięści. Zaledwie kilka miesięcy temu, podczas wydarzenia organizacji Ultimate Underground Fights, stoczył zacięty pojedynek z „Yanem”, który zakończył się jego zwycięstwem.

Serey „Basque” Lander – pochodzenie

„Bask” to nie tylko pseudonim, to też dumne określenie przynależności do narodu baskijskiego. Baskowie słyną z bitności, co sięga korzeni ich historii. To naród, który nieugięcie stawiał czoła Cesarstwu Rzymskiemu, Arabom i Frankom. Serey Basque w swoim podejściu do walki odzwierciedla tę dumną tradycję.

Serey „Basque” Lander – walki uliczne

Nie jest to jedynie twardziel z sąsiedztwa, to prawdziwy hitman i loco bestia. Serey Basque wnosi do ringu nie tylko siłę fizyczną, ale także ducha ulicznych walk. Jego opowieść to miejska legenda, a on sam jest walecznym reprezentantem tej krainy.

Serey „Basque” Lander – Gromda 13

GROMDA 13 okazała się areną dla Sereya „Basque’a” Landera, gdzie jego umiejętności bokserskie rozbłysły w pełnej krasie. Już od pierwszych chwil pojedynku wydawał się być jednym z lepszych zawodników. Zdumiewające warunki fizyczne połączone z mobilnością czyniły go niebezpiecznym przeciwnikiem. W trakcie starcia, Basque prezentował swobodę ruchów i celność ciosów. Jego rywal, znany jako „Bullet”, nie był w stanie skutecznie stawić mu oporu. Decydujący moment nadszedł, gdy potężny prawy sierpowy Landera trafił rywala tak mocno, że ten upadł na deski ringu. Sędzia, przerywając walkę, doliczył do 10, ogłaszając jednocześnie zwycięstwo Sereya „Basque’a” Landera.

Serey „Basque” Lander – walki na gołe pięści

Serey „Basque” Lander znalazł swoje miejsce w organizacji GROMDA, gdzie walki na gołe pięści nabierają nowego wymiaru. Jego styl walki, połączony z tradycją baskijską, stanowi unikalną mieszankę siły, techniki i historii. Baskijski zawodnik stał się ikoną dla fanów walk na gołe pięści, a jego udział w turnieju GROMDA tylko umocnił jego pozycję jako niepokonanego wojownika. Jego kolejne wyzwania i pojedynki na pewno będą śledzone z zainteresowaniem, gdyż każdy występ Sereya „Basque’a” Landera to prawdziwe widowisko dla miłośników prawdziwego, surowego sportu.

Serey “Basque” Lander - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Gromda

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Basque

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Baskonia

Serey “Basque” Lander - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Serey “Basque” Lander - Newsy