fbpx
Sebastian Szczerek

Sebastian Szczerek

Zawodnik MMA Sebastian Szczerek

Biogram

Sebastian Szczerek - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Sebastian Szczerek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Sebastian Szczerek – kim jest?

Sebastian Szczerek, znany również jako Młody, to niezwykła osobowość w świecie sportów walki. W wieku 31 lat, reprezentuje on klub sportowy SKS KB VIKTORIA SZYDŁOWIEC, gdzie doskonali swoje umiejętności i rozwija się jako zawodnik.

Sebastian Szczerek – motto

Jego motto, które brzmi „To, co nas definiuje, to jak dobrze podnosimy się po upadku”, pochodzi od słynnego zawodnika mieszanych sztuk walki, Conora McGregora. To zdanie doskonale oddaje charakter Sebastiana, który nieustannie dąży do samodoskonalenia i nie poddaje się w obliczu trudności. Podnosi się po każdym upadku, zdeterminowany, by osiągnąć swoje cele.

Sebastian Szczerek – zainteresowania

Sebastian jest nie tylko związany ze sportami walki, ale ma również pasję do muzyki. Jest DJ-em i producentem muzycznym, tworząc swoje własne utwory i eksplorując świat dźwięków. Jest również trenerem personalnym, dziennikarzem i twórcą portalu „ZA CIOSEM”, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi pasjonatami sportów walki.

Sebastian Szczerek – skąd pochodzi

Młody, jak go nazywają, pochodzi z niewielkiej miejscowości Chlewiska w województwie Mazowieckim. Jest spokojnym i uśmiechniętym facetem, który nie boi się marzyć i wprowadza swoje pasje w świat realny. Jego determinacja i zaangażowanie są godne podziwu.

Sebastian Szczerek – WiP

Podczas charytatywnej gali WiP, Sebastian Szczerek stanął w ringu naprzeciwko Miłosza Dobrosielskiego. Mimo zaciętej walki i zaangażowania, to Miłosz odniósł zwycięstwo w tym pojedynku. Jednak Sebastian nie przestaje dążyć do doskonalenia swoich umiejętności i podnosi się po każdej porażce.

Sebastian Szczerek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Młody

Data urodzenia (ile ma lat?): 1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Chlewiska

Sebastian Szczerek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sebastian Szczerek - Newsy