fbpx
Sean O'Malley

Sean O'Malley

Zawodnik MMA Sean O'Malley

Biogram

Sean O'Malley - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sean O'Malley - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sean O’Malley?

Sean Daniel O’Malley, urodzony 24 października 1994 roku, to amerykański zawodowy zawodnik mieszanych sztuk walki, który robi furorę w świecie MMA. Walczy w dywizji koguciej w Ultimate Fighting Championship. Od 13 marca 2023 roku zajmuje drugie miejsce w rankingu koguciej wagi UFC, co jest dowodem jego umiejętności i poświęcenia.

Sean O’Malley – Przydomek

O’Malley doskonali swoje umiejętności w Glendale w Arizonie w The MMA Lab pod kierunkiem głównego trenera Johna Croucha. Jego długoletni przyjaciel Tim Welch jest również jego trenerem. To jeden z jego pierwszych trenerów MMA w Montanie nadał mu przydomek „Sugar”, który towarzyszył mu przez całą karierę.

Sean O’Malley – Początki Kariery

Pierwsze pięć walk O’Malleya odbyło się w jego rodzinnym stanie Montana, zanim postanowił poszerzyć horyzonty i stoczyć walkę w Legacy Fighting Alliance, w której znokautował Davida Nuzzo. Po zwycięstwie nad Nuzzo, zdobył miejsce w programie Dana White’s Contender Series 2, gdzie zmierzył się z Alfredem Khashakyjanem. Imponujący nokaut w pierwszej rundzie zapewnił mu kontrakt z UFC.

Sean O’Malley – UFC

O’Malley zadebiutował 1 grudnia 2017 roku w walce przeciwko Terrionowi Ware w finale The Ultimate Fighter 26. Zwyciężył przez jednogłośną decyzję. Kolejna walka miała miejsce 3 marca 2018 roku przeciwko Andre Soukhamthathowi na gali UFC 222. Mimo kontuzji stopy w trzeciej rundzie, O’Malley wyszedł zwycięsko, zdobywając dla obu zawodników bonus za walkę wieczoru.

Sean O’Malley – Doping

Droga O’Malleya nie była wolna od przeszkód. Miał stawić czoło José Alberto Quiñónezowi 6 października 2018 roku na gali UFC 229, ale potencjalne naruszenie zasad antydopingowych zmusiło go do wycofania się. Po operacji biodra i sześciomiesięcznej zawieszeniu wrócił na oktagon w marcu 2019 roku.

Sean O’Malley – Przyszłe Plany

Podróż O’Malleya jeszcze się nie zakończyła. Wystąpi w walce z Aljamainem Sterlingiem o mistrzostwo koguciej wagi UFC na gali UFC 292, która odbędzie się 19 sierpnia 2023 roku. To starcie jest wyczekiwane zarówno przez fanów, jak i zawodników.

Sean O’Malley – Podcasty

Umiejętności O’Malleya wykraczają poza MMA. Wziął udział w wydarzeniach grapplingowych i nawet zaangażował się w świat podcastów, współprowadząc „The Timbo Sugarshow”. Jest uznawanym sportowcem znanej marki sportów walki Sanabul.

Sean O’Malley – Życie osobiste

Jego życie osobiste również jest częścią jego historii. O’Malley jest zwolennikiem legalizacji marihuany i otwarcie się do tego przyznaje. Jest w otwartym związku ze swoją żoną, Danyą, a para powitała na świecie córkę Elenę pod koniec 2020 roku.

Sean O'Malley - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Sugar

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.10.24

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Helena, Montana

Sean O'Malley - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:18

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sean O'Malley - Newsy