fbpx
Sean Brady

Sean Brady

Zawodnik MMA Sean Brady

Biogram

Sean Brady - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Sean Brady - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sean Brady?

Sean Thomas Brady, urodzony 23 listopada 1992 roku, to dynamiczny zawodnik mieszanych sztuk walki, który zdobywa uznanie w wadze półśredniej w UFC. Zajmując 9. miejsce w rankingu UFC w wadze półśredniej na dzień 7 listopada 2023 roku. Brady jest młodym talentem, którego kariera zapowiada spektakularne występy.

Sean Brady – początki kariery

Urodzony i wychowany w Burholme w Filadelfii. Brady, studiował w Swenson Arts and Technology High School. Pierwotnie planował zostać mechanikiem samochodowym. Jednakże, zamiast kluczy do narzędzi, zaczął sięgać po rękawice do treningów Muay Thai, otwierając przed nim drzwi do świata sztuk walki.

Sean Brady – UFC

Brady spędził większość wczesnej kariery w Cage Fury Fighting Championship, gdzie zbudował imponujący rekord 10–0. Jego zwycięstwa, zwłaszcza zdobycie mistrzostwa wagi półśredniej poprzez poddanie Mika Jonesa, przyciągnęły uwagę UFC.

Sean Brady – walki

Debiut w UFC miał miejsce 18 października 2019 roku, gdzie stanął do walki z doświadczonym Courtem McGee. Wygrana jednogłośną decyzją była tylko początkiem imponującej serii. Brady kontynuował beeindrzący szlak zwycięstw, w tym decydujące starcie z Ismailem Naurdievem i spektakularne duszenie gilotynowe przeciwko Christianowi Aguilerze, które przyniosło mu nagrodę Performance of the Night.

Sean Brady – trudności

Choć jego kariera była jak dotąd imponująca, spotkał się z wyzwaniami. Przerwa spowodowana złamanym nosem uniemożliwiła mu walkę z Belalem Muhammadem w grudniu 2020 roku. Następnie, po zwycięstwie nad Michaelem Chiesą, doznał porażki przez TKO od Muhammadem w październiku 2022 roku.

Sean Brady – kontuzja

Planowana walka z Michelem Pereirą w marcu 2023 roku została odwołana z powodu kontuzji. Podobnie, pojedynek z Jackiem Dellą Maddaleną na lipiec 2023 r. nie doszedł do skutku z powodu nieujawnionej kontuzji.

Sean Brady – UFC on ESPN 52

Jednak Sean Brady pozostaje optymistyczny, patrząc w przyszłość. Jego walka z Kelvinem Gastelumem w grudniu 2023 roku na UFC on ESPN 52 zapowiada się jako kolejny epokowy moment w karierze tego utalentowanego zawodnika.

Sean Brady – grappling

Brady nie ogranicza się tylko do klatki UFC. Jego umiejętności grapplingowe zostały potwierdzone w starciach z Craigiem Jonesem i Benem Saundersem na arenie grapplingowej, co dodaje nowy wymiar do jego wszechstronności jako zawodnika MMA.

Sean Brady

Sean Brady to nie tylko zawodnik z potężnym ciosem i solidną obroną, ale również sportowiec, który umiejętnie przekuwa swoje wyzwania w naukę i rozwój. Jego droga w UFC to pasjonująca historia walki, determinacji i nieustannego doskonalenia swojego rzemiosła. Fani UFC z pewnością z niecierpliwością czekają na kolejne rozdziały tej fascynującej kariery.

Sean Brady - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1992.11.23

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Stany Zjednoczone

Sean Brady - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:15

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sean Brady - Newsy