fbpx
Sara Winiarczyk

Sara Winiarczyk

Zawodnik MMA Sara Winiarczyk

Biogram

Sara Winiarczyk - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sara Winiarczyk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sara Winiarczyk?

Sara Winiarczyk, urodzona w 2002 roku, to młoda kobieta, której historia zaczęła się rozwijać na ekranie programu „Goats” emitowanego na platformie YouTube. W tym widowisku uczestniczki rywalizowały o serce Roberta Pasuta, wprowadzając do świata rozrywki nutę emocji i napięcia. Chociaż nie wszyscy mogą zdobyć serce sympatycznego Roberta, to dla Sary to doświadczenie z pewnością stanowi ważny krok w jej życiowej podróży.

Sara Winiarczyk – sesje zdjęciowe

Mimo młodego wieku, Sara już zdążyła poznać smak rywalizacji i świata show-biznesu. Mieszka w Warszawie, sercu Polski, co tylko dodaje tajemniczości i uroku jej postaci. Na jej instagramowym koncie możemy odkryć różnorodne oblicza Sary – od sesji zdjęciowych po codzienne chwile spędzone w stolicy.

Sara Winiarczyk – Goats

Jednak „Goats” to nie jedyny sposób, w jaki Sara podbija świat rozrywki. Sesje zdjęciowe, które znajdują się na jej profilu, rzucają światło na jej zamiłowanie do fotografii i umiejętność przedstawiania swojej osobowości poprzez zdjęcia. To dowód na to, że Sara to nie tylko uczestniczka programu, ale również artystka, która potrafi wyrazić siebie w różnorodny i kreatywny sposób.

Sara Winiarczyk – kariera MMA

Młoda warszawianka, choć może być znana ze swego udziału w programie, nie ogranicza się tylko do tego jednego obszaru. Możliwe, że udział w programie Goats otworzy jej drzwi do dalszej kariery i tak jak inne uczestniczki zawita na scenie Freak Fight.

Sara Winiarczyk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Pseudonim: sarawiniarczyk

Data urodzenia (ile ma lat?): 2002 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Sara Winiarczyk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sara Winiarczyk - Newsy