fbpx
Sandra Szymoszyn

Sandra S

Zawodnik MMA Sandra S

Biogram

Sandra S - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Sandra S - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sandra S?

Ta tajemnicza postać wkradła się na polską scenę muzyczną w 2021 roku, zdobywając popularność w gatunku disco polo. Ale to nie jedyna rzecz, po której możemy ją zidentyfikować.

Sandra S – Big Klamoty

Sandra S, czyli Sandra Szymoszyn, pochodzi z Bydgoszczy i swoją przygodę z muzyką rozpoczęła niedawno. Jej kontrowersyjne teksty i chwytliwe melodie przyciągnęły uwagę słuchaczy, a utwory takie jak „Big Klamoty” czy „Pani Sutenerka” stały się jej najbardziej rozpoznawalnymi przebojami.

Sandra Szymoszyn – MMA VIP

Jednak Sandra S nie ogranicza się tylko do kariery muzycznej. W 2022 roku zaskoczyła swoich fanów, ogłaszając, że spróbuje swoich sił w innej dziedzinie jaką jest MMA. Podpisała kontrakt z organizacją MMA VIP, której właścicielem jest Marcin Najman. Jej debiut w MMA odbył się na gali MMA VIP 4, gdzie zastąpiła Oliwię Sadkowską i zmierzyła się z rywalką o pseudonimie Paris. Niestety, walka Sandry S zakończyła się porażką w pierwszej rundzie po serii ciosów w parterze.

Sandra Szymoszyn – kariera MMA

Mimo że Sandra S jest względnie nową postacią w świecie sportów walki, jej entuzjazm i determinacja z pewnością przyciągnęły uwagę fanów i mediów. Jej decyzja o włączeniu się w świat MMA może być zaskakująca, ale jednocześnie dowodzi, że kobieta jest gotowa stawić czoła nowym wyzwaniom.

Sandra Szymoszyn – wzrost i waga

Pomimo braku dokładnych informacji na temat jej wieku, wiemy, że Sandra S ma 164 centymetry wzrostu. Ponadto, przed walką na gali MMA VIP 4 ważyła niespełna 80 kilogramów.

Sandra S – instagram

Poza występami muzycznymi i przygotowaniami do walki, Sandra S udziela się również na platformie społecznościowej Instagram, gdzie obserwuje ją ponad 70 tysięcy użytkowników. Jej profil nosi nazwę „szefowa_sandra”.

Sandra S - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Sandra S

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Bydgoszcz

Sandra S - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sandra S - Newsy