fbpx
Salim Touahri

Salim Touahri

Zawodnik MMA Salim Touahri

Biogram

Salim Touahri - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Salim Touahri - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Salim Touahri?

Salim Touahri to polski zawodnik mieszanych sztuk walki urodzony 28 września 1989 roku w Krakowie. Choć urodził się w Polsce, ma korzenie algierskie, co nadaje jego historii jeszcze większej głębi.

Salim Touahri – Początki Kariery

Salim Touahri rozpoczął swoją karierę sportową jako zawodnik MMA w wieku młodzieńczym. Jego talent i determinacja szybko zwróciły uwagę, a już w 2010 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w MMA Shooto w kategorii wagowej 83 kg. To był dopiero początek jego imponującej drogi w świecie mieszanych sztuk walki.

Salim Touahri – Osiągnięcia

Touahri nie tylko zdobył mistrzostwo Polski w MMA Shooto, ale także triumfował trzykrotnie w Lidze Shooto w tej samej kategorii wagowej. Ponadto, jego osiągnięcia w Submission Fighting w kategorii zaawansowani 87,9 kg zostały uhonorowane Pucharem Polski w 2011 roku.

Salim Touahri – Sukcesy

Nie ograniczał się jednak tylko do walk stojących. Salim Touahri to również Mistrz Polski w Brazilian Jiu-Jitsu w kategorii wagowej 88,3 kg. W 2008 roku zdobył Puchar Polski w tej samej kategorii, a jego umiejętności w BJJ doceniła Liga BJJ, przyznając mu złoty medal.

Salim Touahri – Areszt

Mimo swoich sportowych sukcesów, Touahri stanął w obliczu osobistych trudności. 29 stycznia 2020 roku został aresztowany przez Centralne Biuro Śledcze pod zarzutem przynależności do zorganizowanej grupy przestępczej związanego z kibolami Cracovii oraz handlu narkotykami na dużą skalę. Aresztowanie nastąpiło na podstawie zeznań małego świadka koronnego, ps. „Klemens”. Jednak w późniejszym okresie nie pojawiły się dowody potwierdzające winę Salima Touahriego.

Salim Touahri – Niewinność

Touahri nie pozostał bierny w obliczu tych zarzutów. Wydał oświadczenie w związku z zaistniałą sytuacją i utrzymywał swoją niewinność. Jego trudna sytuacja trwała jednak do kwietnia 2021 roku, kiedy Sąd Okręgowy w Krakowie zadecydował o jego opuszczeniu aresztu.

Salim Touahri - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Buła

Data urodzenia (ile ma lat?): 28 września 1989 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Algeria

Salim Touahri - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Salim Touahri - Newsy