fbpx
Michał Saker Sakowski

Saker

Zawodnik MMA Saker

Biogram

Saker - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Saker - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Michał „Saker” Sakowski?

Michał „Saker” Sakowski, znany jako jeden z Warszawskich Koksów, to postać niezwykle wpływowa w polskim środowisku fitness. Jako współzałożyciel projektu Warszawski Koks, trener i osobowość medialna, Saker od lat kształtuje podejście Polaków do treningu siłowego, przekształcając je w fascynującą podróż z ciężarami.

Saker – ekipa WK

Grupa Warszawskich Koksów to czwórka przyjaciół: Michał Owczarzak (Owca), Paweł Sikora (Ponczek), Robert Orzechowski (Robur) i właśnie Michał Sakowski (Saker). Rozpoznawani są przez swoje niezwykłe umiejętności treningowe.

Saker – YouTube

W 2012 roku zaczęli swoją przygodę z platformą YouTube, gdzie udostępniali nagrania swoich treningów na siłowni. Jednak ich fenomen nie polegał tylko na doskonałej znajomości tematu, ale także na charyzmie i dowcipie, co zaowocowało milionową publicznością. Obecnie posiadają kilka kanałów tematycznych, na których dzielą się wiedzą z zakresu treningu, rozrywki, gier komputerowych i testów produktów spożywczych.

Ekipa WK – sklep

W miarę jak ich popularność rosła, panowie rozszerzali swoją działalność. Już w 2013 roku otworzyli sklep internetowy, oferując nie tylko odzież, ale także suplementy, odżywki i akcesoria treningowe. W 2021 roku wprowadzili na rynek swój napój energetyczny, który stał się hitem sprzedaży w Polsce. Dynamiczny rozwój firmy Warszawski Koks to również efekt prowadzenia różnorodnych kanałów na YouTube, dotykających różnych sfer życia.

Michał „Saker” Sakowski – wykształcenie

Michał Sakowski, znany jako Saker, to magister warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Posiada specjalizację w wychowaniu fizycznym ze skoncentrowaniem na gimnastyce korekcyjnej i jest również trenerem koszykówki. Zdobycie tytułu magistra to tylko jedno z jego wielu osiągnięć edukacyjnych. Sakowski jest również absolwentem studiów podyplomowych w zakresie przygotowania motorycznego w sportach zespołowych.

Saker – zainteresowania

Za pośrednictwem swoich kanałów i innych mediów społecznościowych, Saker nie tylko dzieli się wiedzą z zakresu treningu siłowego, ale również inspiruje i rozbawia swoją społeczność. Jego podejście do fitnessu opiera się na pasji do biomechaniki, kinezyjologii, fizjoterapii, treningu siłowego, fizjologii i teorii sportu.

Saker – partnerka

Poza światem fitnessu, Saker prowadzi również życie osobiste pełne sukcesów. Jest żonaty z Agatą Łyzińską, z którą wziął ślub w Vegas. Jego życie prywatne uzupełnia jego sukces zawodowy, tworząc z Sakera nie tylko autorytet fitness, ale również inspirującą postać, która przekracza granice tradycyjnej definicji trenera.

Saker - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Ekipa WK

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Saker

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Saker - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Saker - Newsy