fbpx
Sahil Siraj

Sahil Siraj

Zawodnik MMA Sahil Siraj

Biogram

Sahil Siraj - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sahil Siraj - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sahil Siraj?

Sahil Siraj to jeden z obiecujących zawodników mieszanych sztuk walki, który szybko zyskuje uznanie fanów i ekspertów. Chociaż jego debiut w KSW nie był idealny, szybko odbudował swoją pozycję, udowadniając, że ma potencjał na wielkie sukcesy w tej brutalnej dyscyplinie.

Sahil Siraj – KSW

Sahil Siraj zadebiutował w organizacji KSW podczas gali XTB KSW 78, gdzie stanął naprzeciw Łukasza Rajewskiego. Niestety, to starcie nie poszło zbyt dobrze dla Siraja. Już na samym początku pojedynku obaj zawodnicy poszli na siebie z ogromną determinacją, stawiając na potężne kopnięcia i ciosy. Niestety, w pewnym momencie Rajewski trafił znakomitym ciosem, który przewrócił Siraja na siatkę. Chociaż Sahil szybko wrócił do rywalizacji, w końcówce rundy znów przyjął ciężkie ciosy od Polaka. Drugi trafiony cios przeważył szalę na korzyść Rajewskiego, który dopadł Siraja na macie i dokończył dzieła zniszczenia. To była druga porażka Siraja w jego karierze, ale nie ostatnia.

Sahil Siraj – Kariera MMA

Mimo trudnego debiutu w KSW, Sahil Siraj szybko odzyskał formę i pewność siebie. Już w czerwcu stanął do rywalizacji na gali w Szwecji, gdzie znokautował swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie pojedynku. To było ósme zwycięstwo Siraja w zawodowym MMA, przy czym siódme z nich przyszło przez nokaut, a szóste zostało zanotowane w pierwszej rundzie. Siraj pokazał, że jest nie tylko nieustępliwy, ale też groźny dla swoich rywali.

Sahil Siraj – Kickboxing

Sahil Siraj, początkowo związany z kickboxingiem i muay thai, świetnie odnajduje się w stójce, co czyni go niebezpiecznym przeciwnikiem. Zanim wkroczył do świata MMA, zdobywał doświadczenie w innych organizacjach, takich jak Brave CF czy Cage Warriors.

Sahil Siraj – Pochodzenie

Siraj jest urodzonym Afgańczykiem, który w 2012 roku przybył do Szwecji i teraz reprezentuje swoją nową ojczyznę na arenie międzynarodowej. Sahil Siraj to bez wątpienia zawodnik, którego warto śledzić, ponieważ jego dynamiczny styl walki i determinacja obiecują wielkie rzeczy w przyszłości MMA.

Sahil Siraj - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990.01.01

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Afghanistan

Sahil Siraj - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:9

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sahil Siraj - Newsy