fbpx
Sabina Gomułka

Sabina Gomułka

Zawodnik MMA Sabina Gomułka

Biogram

Sabina Gomułka - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sabina Gomułka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sabina Gomułka?

Sabina Gomułka, tajemnicza uczestniczka programu „Goats” emitowanego na platformie YouTube, to kobieta, której historia burzy konwencje i kusi nie tylko romantycznymi emocjami, ale także możliwością fascynującej kariery we freak fightach. Jej uczestnictwo w programie przyniosło nie tylko emocje, ale również odkrycie, że Sabina wcześniej krzyżowała swoje ścieżki z Robertem Pasutem, co wzbudziło dodatkowe zainteresowanie widzów.

Sabina Gomułka – Goats

Pochodząca z urokliwego Gdańska Sabina Gomułka to kobieta, która nie tylko zdobyła serce Roberta, ale także uwagę widzów, prezentując swoją niepowtarzalną osobowość i urok. To właśnie ona zwróciła uwagę Pasuta, a z jego opowieści wynika, że ich drogi już wcześniej się skrzyżowały. Tajemnicza przeszłość Sabinę sprawia, że staje się nie tylko uczestniczką programu, ale również bohaterką fascynującej historii.

Sabina Gomułka – kariera MMA

Jednak to nie koniec zaskoczeń z udziałem Sabiną w „Goats”. Możliwe, że dla niej udział w programie otworzy drogę do kariery we freak fightach. Walki nietypowe, pełne niespodzianek i ekstremalnych wyzwań, to obszar, który może stać się dla niej nie tylko nowym doświadczeniem, ale także polem do wykazania się siłą i determinacją.

Sabina Gomułka – Pasut

Gdańska piękność nie tylko zaimponowała swoim urokiem, ale również wywołała zainteresowanie ze względu na swoją tajemniczą przeszłość z Robertem Pasutem. To, co wydawało się przypadkowym spotkaniem w programie, może okazać się początkiem fascynującej historii.

Sabina Gomułka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: sabinagomulka

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Gdańsk, Polska

Sabina Gomułka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sabina Gomułka - Newsy