fbpx
novik.mua

Róża Nowik

Zawodnik MMA Róża Nowik

Biogram

Róża Nowik - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Róża Nowik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Róża Nowik?

Nowik to utalentowana makijażystka, która swoją pasję i umiejętności wykorzystuje na różnych eventach oraz w mediach społecznościowych. Choć już na początku wydawała się najmniej podejrzana dla zespołu Goats, ostatecznie okazało się, że jej twórczość skupia się głównie na malowaniu i tworzeniu zawodowych makijaży.

Róża Nowik – makijażystka

Róża jest znana ze swojego zaangażowania i kreatywności w dziedzinie makijażu. Jej umiejętności i talent pozwalają jej tworzyć różnorodne i unikalne stylizacje na twarzach klientów. Często pracuje przy przygotowaniach do ślubów oraz innych okolicznościowych wydarzeń, gdzie jej zadaniem jest podkreślenie naturalnej urody osób, które do niej zgłaszają.

Róża Nowik – TikTok

W programie Goats twierdziła, że na jej profilu w mediach społecznościowych, w tym na platformie TikTok. Róża publikuje swoje prace, udostępniając inspiracje i porady dla fanów zainteresowanych sztuką makijażu. Okazało się jednak, że nie jest to prawdą a sama nie prowadzi TikToka.

Róża Nowik – Goats

Niedawno Róża wzięła udział w programie Goats, emitowanym na platformie YouTube. W tym odcinku chłopcy z Goats mieli za zadanie ustalić, która z dziewczyn jest prawdziwą TikTokerką. Pomimo tego, że Róża została wskazana przez chłopaków jako potencjalna TikTokerka, okazało się, że byli w błędzie i to nie ona jest właśnie tą osobą.

Róża Nowik – kariera MMA

Nie ma wątpliwości, że Róża Nowik będzie kontynuować swoją karierę jako ceniona makijażystka, zdobywając coraz większe uznanie i sukcesy. Możliwe jednak, że wystep w programie Goats otworzy jej drogę do dalszej kariery i pojawi się na jednej z gal Freak Fightowych.

Róża Nowik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: novik.mua

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa Wola

Róża Nowik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Róża Nowik - Newsy