fbpx
rita ora

Rita Ora

Zawodnik MMA Rita Ora

Biogram

Rita Ora - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Rita Ora - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Rita Ora z Kosowa do Wielkiej Brytanii

Rita Ora to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych wokalistek w dzisiejszym przemyśle muzycznym. Urodzona w Prisztinie w 1990 roku, wychowywała się w Wielkiej Brytanii, gdzie zaczęła swoją karierę muzyczną.

Rita Ora – kariera muzyczna

Jej pierwszym singlem była piosenka „Hot Right Now” nagrana z DJ Fresh, która zdobyła szczyty brytyjskich list przebojów. Od tego momentu kariera Rity Ory nabrała rozpędu i zaczęła przyspieszać. Kolejne single, takie jak „R.I.P.” czy „How We Do (Party)” cieszyły się ogromną popularnością, a jej debiutancki album „Ora” zajął pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów.

Rita Ora – osobowość medialna

Jednak to nie tylko muzyka uczyniła Ritę Ora tak znaną. W ciągu ostatnich kilku lat zaczęła pojawiać się na ekranach kinowych, a także zyskała rozpoznawalność jako jurorka w programie „The Voice UK”. Wystąpiła również w filmach, takich jak „50 twarzy Greya”, „Pokémon: Detektyw Pikachu” i „F9: Szybcy i wściekli 9”.

Styl Rity Ory

Rita Ora jest również znana ze swojego stylu, który łączy w sobie różne wpływy i inspiracje. Często pojawia się na okładkach modowych magazynów i jest zapraszana na pokazy mody jako gość honorowy. W 2014 roku zaprojektowała swoją kolekcję odzieży dla marki Adidas, a także pojawiła się w reklamach dla firm takich jak Coca-Cola i Rimmel London.

Rita Ora – Igrzyska Olimpijskie

Jej kariera muzyczna nadal się rozwija, a jej najnowszy album „Phoenix”, wydany w 2018 roku, zdobył pochwały od krytyków i fanów. W 2021 roku Rita Ora dołączyła do obsady programu „The Masked Singer” w Australii, a także została ogłoszona jedną z gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Rita Ora – Eurowizja

Rita Ora jest bez wątpienia jedną z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych artystek swojego pokolenia. Jej muzyka, styl i osobowość czynią ją ikoną dla wielu ludzi na całym świecie. W 2023 wystąpiła jako gość specjalny na Eurowizji 2023.

Rita Ora – Freak Fighty

Rita Ora od lat jest uznawana za bardzo ciekawą kandydatkę do starcia we Freak Fightach. Na tę chwilę żadna federacja na świecie nie była jednak jej w stanie zaangażować do takiej walki.

Rita Ora - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 26.11.1990

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Prisztina

Rita Ora - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Rita Ora - Newsy