fbpx
Remi Gruchała

Remi

Zawodnik MMA Remi

Biogram

Remi - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Remi - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Remigiusz „Remi” Gruchała?

Remigiusz „Remi” Gruchała to nazwisko, które staje się coraz bardziej rozpoznawalne w świecie sportów walki. Znany z udziału w organizacji GROMDA, teraz przyciąga uwagę, stając do nietypowego pojedynku bokserskiego w małych rękawicach z byłą gwiazdą boksu, Albertem Sosnowskim, na gali Clout MMA.

Remi Gruchała – Początki Kariery

Remigiusz Gruchała, znany bardziej jako „Remi”, to młody zawodnik, który swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w organizacji GROMDA. Choć jest stosunkowo młody, to już zyskał sobie pewną popularność i uznanie w tym środowisku.

Remi Gruchała – GROMDA

Remi Gruchała stoczył swoje pierwsze pojedynki w organizacji GROMDA, co jest znaczącym osiągnięciem na początku kariery. GROMDA to liga znana z organizacji niekonwencjonalnych pojedynków na gołe pięści, co wymaga od zawodników nie tylko fizycznej przygotowania, ale także odwagi i determinacji. Remi podczas jednej z gal stoczył bardzo krwawą bitwę. Walczył do samego końca mimo połamanych rąk.

Remi Gruchała – Albert Sosnowski

Albert Sosnowski, była gwiazda boksu, nie ryzykuje zbyt wiele wchodząc do ringu z Remigiuszem Gruchałą. Warto jednak zwrócić uwagę na nietypowy charakter tego pojedynku. Nie jest to walka w formule MMA, która jest bardziej znana z organizacji Clout MMA, ale bokserskie starcie w małych rękawicach.

Remi Gruchała – Clout MMA

Remigiusz „Remi” Gruchała to młody zawodnik, który swoją drogę w świecie sportów walki rozpoczął od udziału w organizacji GROMDA. Teraz staje do nietypowej walki bokserskiej z Albertem Sosnowskim na gali Clout MMA. Mimo że wydaje się, że Sosnowski ma przewagę doświadczenia, nie można bagatelizować umiejętności i determinacji młodego Gruchały. Jego historia może jeszcze wiele razy zaskoczyć fanów sportów walki.

Remi - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: Gołe pięści

Pseudonim: Remi

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Remi - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Remi - Newsy