fbpx
Raper Max

Raper Max

Zawodnik MMA Raper Max

Biogram

Raper Max - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Raper Max - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Raper Max – kim jest?

Raper Max, znany również jako Max, to młody chłopak, który wziął udział w programie Goats emitowanym przez High League. Podczas programu dowiedzieliśmy się, że ma zaledwie 19 lat. Jego udział w programie przyciągnął uwagę fanów, którzy docenili jego energię.

Raper Max – program Goats

Program Goats to widowiskowa rozrywka, w której zawodniczka High League, Fagata, wybiera swojego partnera na randkę spośród kilku kandydatów. W trakcie jednego z odcinków, Raper Max postanowił zaśpiewać piosenkę Fagaty, ale niestety, nie znał tekstu i zaczął improwizować. Jego występ był trochę komiczny, a Fagata nie zaprosiła go do kolejnego etapu.

Raper Max – dalsze losy

Po swoim udziale w programie Goats, Raper Max pozostaje aktywny na Instagramie. Mimo że nie wiadomo, czy ma jakieś doświadczenie w MMA, to jego pozytywna energia i charyzma z pewnością otworzą mu drzwi do nowych możliwości.

Raper Max – kariera MMA

Mimo że Raper Max nie jest związany z karierą MMA, to jego udział w programie Goats mógł otworzyć mu drzwi do świata sportów walki. Chociaż nie wiadomo, czy Max ma jakieś doświadczenie w tej dziedzinie, to jego pozytywna energia i charyzma z pewnością zwróciły uwagę wielu fanów.

Raper Max - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: wtfmlody

Data urodzenia (ile ma lat?): 2004 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Raper Max - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Raper Max - Newsy