fbpx
Rafał “Wazyl” Szczerbiński

Rafał “Wazyl” Szczerbiński

Zawodnik MMA Rafał “Wazyl” Szczerbiński

Biogram

Rafał “Wazyl” Szczerbiński - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Rafał “Wazyl” Szczerbiński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Rafał „Wazyl” Szczerbiński?

Rafał „Wazyl” Szczerbiński to postać, która wkracza na arenę walk na gołe pięści z determinacją, ambicją i głodem sukcesu. Jego rekord 1-0-0 w King Of The Streets to zaledwie wierzchołek góry lodowej jego sportowej kariery, która obejmuje także udział w Amatorskiej Lidze MMA.

Rafał „Wazyl” Szczerbiński – początki kariery

Sportowe korzenie Wazyla sięgają także młodości, gdzie osiągnął imponujący tytuł Młodzieżowego Mistrza Taekwondo w 2012 roku. To już wtedy zapowiadało, że mamy do czynienia z ambitnym i zdolnym sportowcem.

Rafał „Wazyl” Szczerbiński – Gromda

Jednak to na arenie walk na gołe pięści Rafał „Wazyl” Szczerbiński zdobył większą rozpoznawalność. Jego pierwszy superfight na gali GROMDA 13 przeciwko Paulowi „Parisowi” Bichetowi był spektakularnym starciem. Pomimo trudności na początku, „Wazyl” udowodnił swoją wytrwałość i determinację, zwyciężając w trzeciej rundzie. To zwycięstwo zdobyło go nie tylko rekordem, ale także szacunkiem w świecie walk ulicznych.

Rafał „Wazyl” Szczerbiński – walki

Rafał „Wazyl” Szczerbiński to nie tylko młody gniewny, ale również nieustraszony uliczny wojownik, który potrafi stanąć do walki z przeciwnościami losu. Jego niewielki wzrost rekompensuje niezłomną wolą i determinacją, co zostało udowodnione nie tylko w starciu z „Parisem” Bichetem, ale także na gali Gromda 14, gdzie znokautował paryskiego chuligana w 3. rundzie.

Rafał „Wazyl” Szczerbiński

Warto zauważyć, że „Wazyl” nie ogranicza się tylko do walk na gołe pięści. Jego wszechstronność i gotowość do podejmowania wyzwań zapisują go jako młodą gwiazdę sceny street fight, gotową zdobyć szacunek i uznanie w świecie walk bez zasad. Rafał „Wazyl” Szczerbiński to postać, której warto będzie się przyglądać w nadchodzących wydarzeniach sportowych.

Rafał “Wazyl” Szczerbiński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Gromda

Styl bazowy: Gołe pięści

Pseudonim: Wazyl

Data urodzenia (ile ma lat?): 11 kwietnia 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Rydułtowy

Rafał “Wazyl” Szczerbiński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Rafał “Wazyl” Szczerbiński - Newsy