fbpx
Rafał Pazik

Rafał Pazik

Zawodnik MMA Rafał Pazik

Biogram

Rafał Pazik - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Rafał Pazik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Rafał Pazik?

W świecie rozrywki nie brakuje niespodzianek, a uczestnicy różnych programów telewizyjnych zaskakują swoich fanów różnorodnymi projektami. Jednym z takich wyjątkowych przypadków jest Rafał Pazik, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Pałacowe Love”, by następnie zaskoczyć swoją obecnością na galach MMA.

Rafał Pazik – Pałacowe Love

Na początku 2022 roku telewizja TTV zaskoczyła widzów premierą nowego programu – „Pałacowe Love”. W ramach tego show młode pary przenoszą się do pałacu w Walewicach, gdzie ich zadaniem jest wzmocnienie relacji i rywalizacja o nagrodę główną. Jednym z uczestników tego nietypowego projektu był Rafał Pazik. W programie towarzyszył mu jego wieloletni związek z Wiktorią.

Rafał Pazik – Prime Show MMA

Chociaż największą popularność zyskał dzięki „Pałacowemu Love”, Rafał Pazik nie ograniczał się do świata randkowych reality show. Już kilka dni po zakończeniu programu zaskoczył fanów informacją o swoim debiucie w MMA. 19 lutego 2022 roku pojawił się na gali Prime Show MMA, gdzie zmierzył się z Jakubkiem Lasikiem przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu, znanemu m.in. z Warsaw Shore.

Rafał Pazik – instagram

Choć Rafał Pazik aktywnie uczestniczy w medialnym życiu, jego prywatność pozostaje dla niego ważna. Na Instagramie prowadzi konto pod nazwą @rafalpazik, jednak jest ono prywatne, co oznacza, że jego treści są dostępne jedynie dla zaakceptowanych obserwujących.

Rafał Pazik

Rafał Pazik to artysta wielu talentów, który z jednej strony eksponuje swoje życie uczuciowe na antenie telewizyjnej, a z drugiej stara się zachować prywatność w mediach społecznościowych. Jego niekonwencjonalna droga od Pałacowej Miłości do Oktagonu wzbudza zainteresowanie i ciekawość zarówno fanów reality show, jak i miłośników sportów walki.

Rafał Pazik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Pazik

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Rafał Pazik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Rafał Pazik - Newsy