fbpx
Przemysław Skutnik Skubi

Przemysław Skutnik Skubi

Zawodnik MMA Przemysław Skutnik Skubi

Biogram

Przemysław Skutnik Skubi - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Przemysław Skutnik Skubi - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Przemysław „Skubi” Skutnik – kim jest?

Przemysław „Skubi” Skutnik to dynamiczny i pełen energii sportowiec, który w wieku 30 lat, odnajduje się zarówno w biznesie, jak i w świecie sztuk walki. Jest właścicielem firmy budowlanej, a w wolnym czasie od 4 lat pasjonuje się muzyką i prowadzi własny zespół Skuubi DANCE.

Przemysław „Skubi” Skutnik – WiP

Przemysław zdecydował się na treningi sztuk walki kilka lat temu, co stało się dla niego nowym wyzwaniem i sposobem na rozwijanie się. Udział w charytatywnej gali WIP był dla niego spełnieniem marzenia i jednocześnie kolejnym krokiem w jego sportowej karierze. Podczas starcia z Nikodemem Lusą w walce K1, Przemysław „Skubi” Skutnik odniósł zwycięstwo, co dowodzi jego determinacji i umiejętności walki.

Przemysław „Skubi” Skutnik – biznes

Przemysław nie tylko osiąga sukcesy sportowe, ale również odnajduje się w biznesie jako właściciel firmy budowlanej. Jego przedsiębiorcza natura sprawia, że nie boi się podejmować ryzyka i podejmuje różnorodne projekty. Dodatkowo, jego pasja do muzyki pozwala mu cieszyć się twórczymi wyzwaniami i ekspresją artystyczną.

Skubi – motto

Przemysław nie boi się wyzwań i zawsze dąży do osiągnięcia swoich celów. Jego motto życiowe „Per aspera ad astra” (Przez ciernie, do gwiazd) odzwierciedla jego determinację i gotowość do pokonywania trudności. Każdy dzień jest dla niego nowym i wyjątkowym doświadczeniem, a różnorodność w tym, czym się zajmuje, nadaje jego życiu dynamizmu i pasji.

Przemysław Skutnik Skubi - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Skubi

Data urodzenia (ile ma lat?): 1993 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Przemysław Skutnik Skubi - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Przemysław Skutnik Skubi - Newsy