fbpx
Przemysław Górny

Przemysław Górny

Zawodnik MMA Przemysław Górny

Biogram

Przemysław Górny - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Przemysław Górny - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Przemysław Górny – kariera MMA

Przemysław Górny to polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który od wielu lat z powodzeniem rywalizuje na krajowych i międzynarodowych ringach. Jego zawodowa kariera w tej dyscyplinie sportu trwa już od 2016 roku i może pochwalić się wieloma znaczącymi osiągnięciami.

Przemysław Górny – KSW

Jednym z ważniejszych momentów w karierze Przemysława Górnego było z pewnością związywanie się z organizacją KSW. Dla wielu polskich zawodników to najważniejszy i najbardziej prestiżowy polski promotor sztuk walki, a walki z udziałem Górnego w KSW cieszą się dużą popularnością wśród fanów MMA.

Przemysław Górny – osiągnięcia

Przemysław Górny to zawodnik z wieloma osiągnięciami na koncie. W swojej karierze stoczył wiele zawodowych oraz amatorskich pojedynków. Jego najważniejsze osiągnięcia to jednak debiut na gali KSW 80, gdzie zawalczy z niepokonanym Kamilem Szkaradkiem .

Przemysław Górny – waga i wzrost

Przemysław Górny to zawodnik o bardzo dobrej kondycji fizycznej. Jego wzrost wynosi około 190 cm, a waga oscyluje w granicach 80-85 kg, w zależności od kategorii wagowej. Dzięki swojej sylwetce i sprawności fizycznej jest w stanie skutecznie rywalizować z największymi nazwiskami w świecie MMA.

Przemysław Górny – przyszłość

Przemysław Górny to zawodnik, który wciąż ma wiele do zaoferowania w świecie MMA. Jego pasja i determinacja do walki sprawiają, że jego przyszłość wydaje się bardzo obiecująca. Fani MMA z pewnością z niecierpliwością czekają na kolejne jego występy na ringu, a on sam z pewnością nie przestanie walczyć o kolejne zwycięstwa.

Przemysław Górny - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: The Polish Wolf

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Przemysław Górny - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Przemysław Górny - Newsy