fbpx
Prince Aounallah

Prince Aounallah

Zawodnik MMA Prince Aounallah

Biogram

Prince Aounallah - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Prince Aounallah - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Prince Aounallah?

Prince Aounallah to jedna z najbardziej obiecujących postaci w światku MMA. Zaczynając od swojego debiutu w 2012 roku, Aounallah pokazał, że jest gotowy na najtrudniejsze wyzwania na arenie międzynarodowej.

Prince Aounallah – kariera MMA

Zanotował 29 pojedynków, z których aż 18 zakończył zwycięstwem. Jego imponujący rekord zawiera dziewięć nokautów i trzy wygrane przez poddania. Wywalczył i obronił pas mistrzowski wagi ciężkiej francuskiej organizacji Hexagone MMA, a także posiada tytuł mistrza Europy organizacji WASO oraz pas marki 100% Fight.

Prince Aounallah – kariera międzynarodowa

Jednak sukcesy to nie tylko kwestia tytułów – Aounallah zdobywał doświadczenie na arenach międzynarodowych, walcząc w Belgii, Anglii, Jordanii, Czechach, Włoszech, Polsce, Szwecji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Prince Aounallah – KSW

Jego talent i wytrwałość przyciągnęły uwagę dyrektora sportowego KSW, Wojsława Rysiewskiego. Decyzja o wejściu do klatki KSW jest naturalnym rozwinięciem kariery Aounallaha, który na fali czterech kolejnych zwycięstw, w tym w Hexagone MMA, udowodnił swoją wartość.

Prince Aounallah – wyzwania

Aounallah to zawodnik, który nie unika trudnych pojedynków. Jego rekord zawiera walki z czołowymi europejskimi talentami, takimi jak Karlos Vemola i Karl Moore. Choć może nie wszystkie te pojedynki zakończyły się zwycięstwem, to doświadczenie zdobyte na ringu jest bezcenne dla jego rozwoju jako zawodnika.

Prince Aounallah – kickboxing i muay thai

Zawodnik, który wywodzi się ze sportów uderzanych, takich jak kickboxing i muay thai, ma solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w MMA. Jego umiejętności uderzeniowe, połączone z techniką zapasów, czynią go wszechstronnym i niebezpiecznym przeciwnikiem dla każdego rywala.

Prince Aounallah

Prince Aounallah to nie tylko kolejny zawodnik MMA – to francuski mistrz, gotowy stawić czoła najlepszym. Jego bogata kariera, umiejętności bojowe i determinacja czynią go jednym z najbardziej interesujących zawodników. Jego przygoda w KSW zapowiada emocjonujące pojedynki i możliwe kolejne tytuły mistrzowskie.

Prince Aounallah - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: His Majesty

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Francja

Prince Aounallah - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:18

L:11

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Prince Aounallah - Newsy