fbpx
Paweł Ponczek

Ponczek

Zawodnik MMA Ponczek

Biogram

Ponczek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Ponczek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Paweł „Ponczek” Sikora?

Paweł Sikora, znany jako „Ponczek,” to nie tylko członek ekstremalnie popularnej ekipy „Warszawski Koks” na YouTube, ale także wschodząca gwiazda w świecie sportów sylwetkowych. Jego debiut w FAME MMA, gdzie zmierzył się z Patrykiem „PaTrykosem” Domke, przyciągnął uwagę fanów i zapewnił mu miejsce w gronie znanych postaci w polskim MMA.

Paweł „Ponczek” Sikora – Warszawski Koks

Paweł Sikora to jedno z czterech serc „Warszawskiego Koksa.” Razem z ekipą prowadzi kanał na YouTube, gdzie dzielą się swoimi treningami, sekretami suplementacji, oraz ulisami życia sportowego. Z ponad milionem susrybentów, „Warszawski Koks” stał się fenomenem internetowym.

Paweł „Ponczek” Sikora – Fame MMA

W swoim debiutanckim pojedynku na FAME MMA 9, „Ponczek” zmierzył się z Patrykiem „PaTrykosem” Domke. Mimo walki z dziesięć lat starszym rywalem, Sikora wygrał decyzją sędziów, udowadniając, że siła i doświadczenie mogą przeważyć nad wiekiem.

Paweł „Ponczek” Sikora – Debiut

W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim, Sikora wyznał, że odczuwał ogromną odpowiedzialność będąc pierwszym reprezentantem „Warszawskiego Koksa” w FAME MMA. Dla niego to nie tylko pojedynek, ale również szansa, aby pokazać solidne przygotowanie i zdobyć szacunek społeczności sportowej.

Paweł „Ponczek” Sikora – Patrykos

„Ponczek” przyznał, że choć bardziej interesuje się boksem, to treningi parterowe idą mu zdecydowanie lepiej. Jego walka z „PaTrykosem” była szansą, aby pokazać, że choć preferuje stójkę, potrafi również skutecznie działać w innych płaszczyznach MMA. W sparingu z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem pojawiły się kontrowersje związane z kontuzją nosa, co tylko zwiększyło zainteresowanie wokół „Ponczka.”

Paweł „Ponczek” Sikora – Malczyński

Na gali FAME MMA 13 „Ponczek” zmierzył się z Dawidem Malczyńskim. Niestety, tym razem Sikora przegrał przez poddanie w pierwszej rundzie. To jednak nie koniec jego drogi w MMA, a jedynie kolejny etap doświadczenia i nauki.

Paweł „Ponczek” Sikora – Klub

W przygotowaniach do swojego debiutu w MMA „Ponczek” trenował w warszawskim klubie „5D GYM CLUB.” Jego trenerami byli doświadczeni zawodnicy MMA, m.in., Norbert Daszkiewicz oraz Tymoteusz Łopaczyk.

Paweł „Ponczek” Sikora

Mimo porażki w drugim pojedynku, popularność „Ponczka” rośnie. W świecie FAME MMA, sukcesy nie zawsze zależą od samego wyniku pojedynku, lecz także od charyzmy i zaangażowania. Dla „Ponczka” walki to nie tylko sport, ale także szansa na pokazanie się fanom w różnych wymiarach. „Ponczek” Sikora to zdecydowanie postać, której warto przyjrzeć się bliżej, zarówno podczas walk, jak i w kuluarach sportowego życia. Jego droga w FAME MMA to jedynie początek, a kolejne wyzwania mogą tylko przyczynić się do jeszcze większego uznania tego sportowego „Ponczka.”

Ponczek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Ponczek

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Ponczek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ponczek - Newsy