fbpx
Polish Machine

Polish Machine

Zawodnik MMA Polish Machine

Biogram

Polish Machine - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Polish Machine - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Polish Machine – kim jest?

Kacper Miklasz, znany również jako „Polish Machine”, szybko robi karierę w świecie sportów walki. Ten 22-letni zawodnik pochodzący z Ełku zdobył uznanie dzięki swojemu niezwykłemu tempu i zaciętemu podejściu do zawodowych pojedynków.

Kacper Miklasz – kariera w MMA

W 2022 roku Kacper Miklasz przeszedł pewną odbudowę i mógł pochwalić się serią dwóch kolejnych zwycięstw. Młody zawodnik imponował szybkością i pewnością siebie, pokonując przed czasem Dawida Sadowskiego oraz Piotra „Bubu” Ćwika.

Polish Machine – FEN

W tym roku „Polish Machine” zadebiutował na gali Fight Exclusive Night 44 pod koniec stycznia. Niestety, już w pierwszej rundzie doznał porażki z debiutującym Maciejem Gąsiorkiem. Jednak to nie zniechęciło Miklasza, który nie zwalnia tempa i walczy dalej.

Kacper Miklasz – Hexagone MMA

Ostatnie starcie Kacpra Miklasza miało miejsce na gali Hexagone MMA 7 we Francji. Polak stanął naprzeciwko Paula-Emmanuela Gnaze. W trakcie pojedynku Miklasz imponował silnym początkiem, wstrząsając rywalem w stójce. Niestety, chwila nieuwagi przysporzyła mu trudności, a ostatecznie został poddany.

Polish Machine – Wiek

Polish Machine urodził się 14 listopada 2000 roku, a mimo swojego młodego wieku już teraz zdobywa uznanie w świecie sportów walki. Jego determinacja, ciężka praca i zaangażowanie w treningi są zauważane przez fanów oraz środowisko MMA.

Polish Machine – osiągnięcia

Kacper Miklasz nie zamierza odpuszczać i mimo przeciwności losu kontynuuje swoją drogę w świecie zawodowych walk. Jego pasja do sportu, determinacja i ciągłe dążenie do doskonalenia swoich umiejętności sprawiają, że jest on jednym z obiecujących talentów polskiego MMA.

Polish Machine - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Polish Machine

Data urodzenia (ile ma lat?): 2000.11.14

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Ełk

Polish Machine - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Polish Machine - Newsy