fbpx
Piotr Kacprzak

Piotr Kacprzak

Zawodnik MMA Piotr Kacprzak

Biogram

Piotr Kacprzak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Piotr Kacprzak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Piotr Kacprzak?

Piotr Kacprzak to postać, która nie tylko podbija świat mieszanych sztuk walki, ale również osiąga znaczące sukcesy w grapplingu. Jego historia to opowieść o determinacji, wytrwałości i nieustającym dążeniu do doskonałości.

Piotr Kacprzak – kariera amatorska

Urodzony 23 stycznia 1998 roku w Radomiu, Piotr Kacprzak od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie sportami walki. Swoją przygodę z MMA rozpoczął od pierwszych amatorskich startów, które miały miejsce 18 grudnia 2016 roku podczas wydarzenia ALMMA 125. Już wtedy dał się poznać jako utalentowany zawodnik, zdobywając bilans 3 zwycięstw i 2 porażek.

Piotr Kacprzak – babilon MMA

Po przejściu na zawodowstwo, Kacprzak podpisał długoterminowy kontrakt z federacją Babilon MMA. Jego debiut dla tej promocji miał miejsce 16 marca 2018 roku podczas gali Babilon MMA 3, gdzie zwyciężył jednogłośnie na punkty Daniela Matuszka. Od tego momentu jego kariera nabrała tempa, a kolejne zwycięstwa pozwoliły mu zdobyć szansę walki o pas mistrzowski.

Piotr Kacprzak – pas mistrzowski

Po serii sukcesów, Kacprzak zdobył mistrzostwo Babilon MMA w wadze piórkowej. Jego walka o pas przeciwko Damianowi Zorczykowskiemu na gali Babilon MMA 29 zakończyła się spektakularnym nokautem w trzeciej rundzie. Jednakże, jego panowanie nie trwało wiecznie, gdyż 30 września 2023 roku stracił tytuł mistrza w starciu z Szymonem Rakowiczem.

Piotr Kacprzak – KSW

Po nieudanej obronie tytułu, Kacprzak powrócił do organizacji KSW, gdzie stoczył pojedynek z José Marcosem Limą Santiago Jr na gali KSW 68 w Radomiu. Wygrał ten pojedynek jednogłośnie na punkty, pokazując swoje wszechstronne umiejętności.

Piotr Kacprzak – Grappling

Poza karierą w MMA, Kacprzak osiągał sukcesy również w grapplingu. Jego medale na mistrzostwach Polski oraz zagraniczne turnieje potwierdzają jego niezwykłe umiejętności w tej dyscyplinie.

Piotr Kacprzak

Piotr Kacprzak to nie tylko utalentowany zawodnik MMA, ale również wszechstronny sportowiec. Jego determinacja i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że jest on inspiracją dla wielu młodych adeptów sztuk walki w Polsce i na całym świecie. Jego historia to doskonały przykład tego, że ciężka praca i niezłomna wola mogą przynieść spektakularne efekty nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Piotr Kacprzak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998.01.23

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Radom, Polska

Piotr Kacprzak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Piotr Kacprzak - Newsy