fbpx
Piotr Celej

Piotr Celej

Zawodnik MMA Piotr Celej

Biogram

Piotr Celej - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Piotr Celej - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Piotr Celej?

Piotr Celej, 36-letni uczestnik gali Fame MMA, to postać, której popularność rozkwitła podczas niezapomnianej walki z Krzysztofem Olszakiem. Obecnie osiedlony w malowniczym Gdańsku, Celej nie tylko angażuje się w widowisko sportu w klatce, ale również odnajduje się w roli redaktora na łamach natemat.pl. Dodatkowo wciela się w rolę rycerza i walczy z innymi zawodnikami podzielającymi jego pasję.

Piotr Celej – zainteresowania

Piotr Celej to nie tylko fighter – to również miłośnik literatury i poznawania świata. Jego zamiłowanie do czytania przeplata się z pracą redaktora, gdzie codziennie poszukuje najnowszych informacji i nowinek ze świata. Mimo zanurzenia w morzu faktów i wiadomości, Celej utrzymuje, że w swoim domu nie ma miejsca na telewizor. Decyzja ta może zdumiewać, ale dla Celeja to świadoma strategia dbania o własną głowę. Unika zalewu niepotrzebnymi informacjami, skupiając się na tym, co dla niego istotne.

Piotr Celej – rycerz

Po godzinach pracy redaktora, Celej znajduje radość i spełnienie w świecie walki. Jego pasja do sportów walki nie zamyka się tylko na klatce Fame MMA. Piotr pragnie rozwijać swoje umiejętności i głęboko zakorzeniać się w świecie walk w stylu średniowiecznym. To nietypowe zamiłowanie czyni go wyjątkowym wśród uczestników tego typu wydarzeń.

Piotr Celej – Fame MMA

Piotr Celej zdobył dużą rozpoznawalność w 2018 roku dzięki swojemu udziałowi w gali Fame MMA. To nie tylko dla niego forma rozrywki, ale także sposób na rozwijanie pasji i udział w niezwykłym show dla fanów sportów walki. Celej nieustannie podkreśla, że dla niego walki to coś więcej niż tylko widowisko. To obszar, gdzie odnajduje się po godzinach, jednocześnie zamierzając dalej rozwijać tę pasję.

Piotr Celej

Piotr Celej to nie tylko uczestnik Fame MMA, to również redaktor, czytelnik, i pasjonat walki, który wychodzi poza konwencjonalne ramy, fascynując się sztuką walki w najróżniejszych formach. Jego historia to nie tylko walka w klatce, ale również ciągłe poszukiwanie wiedzy i rozwijanie się w nieoczekiwanych obszarach.

Piotr Celej - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1987 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Piotr Celej - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Piotr Celej - Newsy