fbpx
Phil Hawes

Phil Hawes

Zawodnik MMA Phil Hawes

Biogram

Phil Hawes - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Phil Hawes - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Phil Hawes?

Phil Hawes, urodzony 8 stycznia 1989 roku, to amerykański zawodnik MMA, który zdobył uznanie w UFC. Zapaśnicze korzenie, łączone z determinacją i umiejętnościami w stójce, uczyniły go jednym z czołowych zawodników w wadze średniej.

Phil Hawes – początki kariery

Hawes rozpoczął swoją sportową karierę jako wybitny zapaśnik, zdobywając krajowy tytuł juniorów w zapasach w Iowa Central Community College. Później przeniósł się na Division I Iowa State, gdzie kontynuował swoją pasję do zapasów, zdobywając dyplom z socjologii.

Phil Hawes – The Ultimate Fighter

Po imponujących występach na scenie regionalnej, Hawes dołączył do obsady The Ultimate Fighter 23, gdzie zyskał uznanie jako utalentowany zawodnik wagi półciężkiej. Mimo porażki w eliminacjach, otworzyły się dla niego drzwi do innych organizacji MMA.

Phil Hawes – kariera MMA

Hawes podpisał kontrakt z World Series of Fighting, zadebiutował imponującym zwycięstwem nad Joshua Kayem. Niestety, potknął się w walce z Louisem Taylorem, ale to doświadczenie tylko go wzmocniło. Po przerwie na treningi Muay Thai w Tajlandii, powrócił, walcząc także w Bellator MMA, zyskując tam kolejne zwycięstwa.

Phil Hawes – UFC

Po imponujących zwycięstwach w innych organizacjach, Hawes dostał kolejną szansę w UFC, zdobywając kontrakt podczas Contender Series. Jego debiut na UFC 254 przeciwko Jacobowi Malkounowi był krótki i efektowny, zakończony nokautem w zaledwie 18 sekund. Kolejne zwycięstwa nad takimi rywalami jak Nassourdine Imavov czy Kyle Daukaus potwierdziły jego umiejętności.

Phil Hawes – UFC Fight Night 234

Mimo przegranej w pojedynku z Romanem Dolidze, Hawes pozostaje zdecydowany, gotów na kolejne wyzwania. Jego najnowsze starcie z Ikramem Aliskerovem mogło zakończyć się porażką, ale nie zmniejsza to jego determinacji. Kolejnym przeciwnikiem będzie Brunno Ferreira podczas gali UFC Fight Night 234.

Phil Hawes

Phil Hawes to nie tylko utalentowany zawodnik wagi średniej, ale również sportowiec z zapaśniczymi korzeniami, gotów stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jego przygoda w UFC to nie tylko seria zwycięstw, ale także historia determinacji, rozwoju i pasji do sztuk walki. Fani z niecierpliwością oczekują kolejnych wystąpień tego utalentowanego zawodnika.

Phil Hawes - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: Wrestling

Pseudonim: No Hype

Data urodzenia (ile ma lat?): 1989.01.08

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Iowa

Phil Hawes - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:12

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Phil Hawes - Newsy