fbpx
Paweł Majewski - Major SPZ

Paweł Majewski - Major SPZ

Zawodnik MMA Paweł Majewski - Major SPZ

Biogram

Paweł Majewski - Major SPZ - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Paweł Majewski - Major SPZ - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Major SPZ?

Paweł Majewski, znany pod pseudonimem Major SPZ, narodził się w 1982 roku w malowniczym Szczecinie. Już w połowie lat 90. rozpoczął swoją muzyczną podróż, dołączając do formacji Specnaz, skąd wziął się również jego charakterystyczny pseudonim.

Paweł Majewski – kryminalna przeszłość

Jego życie nie było jednak jedynie melodią. W przeszłości Majewski odbył karę pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, skazany za napaść i kradzież. W wywiadzie ujawnił, że to była droga, którą musiał przejść, zanim odnalazł swoją prawdziwą pasję – muzykę.

Major SPZ – początki kariery

W 2017 roku artysta wydał swój debiutancki mixtape zatytułowany „Nielegal”. To było przełomowe wydawnictwo, które wywindowało go na szczyty popularności. Drugi mixtape, „Nielegal 2” pod szyldem Wiadomo Label, także zasilił jego rosnącą karierę.

Major SPZ – Paluch

Rok 2018 przyniósł kolejne arcydzieło w postaci albumu „Towar”. Z 13 utworami, gościnnym udziałem Palucha i produkcją m.in. od Ślimaka i Matheo, album trafił na 5. miejsce listy OLiS, zdobywając uznanie krytyków i fanów.

Major SPZ – osiągnięcia

W maju 2019 roku światło dzienne ujrzał album „Lustro”, który stał się kolejnym etapem artystycznej ewolucji Majewskiego. Album zajął 6. miejsce na liście OLiS, a wspólnie z Matheo wydał również „Nitro”, trafiając na to samo miejsce listy. Kolejny rok przyniósł dwa ważne albumy – „Na Swoim” i „NIEL3GAL”. Oba wydane nakładem różnych wytwórni zdobyły wysokie miejsca na liście OLiS, potwierdzając trwałość i wszechstronność artysty.

Major SPZ – zakończenie kariery

Nie kończąc intensywnego roku, Majewski w grudniu 2020 roku nawiązał współpracę z raperem Kalim, co zaowocowało albumem „HUCPA”. Zajmując 3. miejsce na liście OLiS, album stanowił udane zakończenie muzycznego roku.

Major SPZ – Clout MMA

Obecnie Paweł Majewski to nie tylko artysta estradowy, ale także nowy zawodnik Clout MMA. Jego nadchodzące starcie z innym artystą muzycznym – Zbuku – zapowiada się jako niezwykłe wydarzenie, które łączy w sobie zarówno pasję do muzyki, jak i walki.

Paweł Majewski - Major SPZ - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Major Spz

Data urodzenia (ile ma lat?): 1982 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Szczecinek, Polska

Paweł Majewski - Major SPZ - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Paweł Majewski - Major SPZ - Newsy