fbpx
Patryk Mielniczuk

Patryk Mielniczuk

Zawodnik MMA Patryk Mielniczuk

Biogram

Patryk Mielniczuk - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Patryk Mielniczuk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Patryk Mielniczuk – kim jest?

Patryk Mielniczuk, utalentowany zawodnik reprezentujący klub Uniq Fight Club, szykuje się do wielkiego starcia w ringu z Damianem Ciechanowskim. Mielniczuk jest specjalistą w formule K-1 i odnosi sukcesy w swojej młodej karierze. Urodził się w 2000 roku i już teraz robi furorę w świecie sportów walki.

Patryk Mielniczuk – Underground Boxing Night

Osiągnięcia Patryka Mielniczuka zyskały szerokie uznanie po jego znakomitej walce na gali Underground Boxing Night, gdzie odniósł imponujące zwycięstwo. Jego umiejętności i determinacja na ringu przyciągnęły uwagę zarówno fanów, jak i ekspertów w dziedzinie sportów walki. Jego styl walki oparty na technice, precyzji i dynamice sprawia, że jest niezwykle widowiskowy dla publiczności.

Patryk Mielniczuk – model

Jednak Patryk Mielniczuk to nie tylko utalentowany zawodnik, ale również model. Na swoim Instagramie dzieli się nie tylko informacjami ze świata sportu, ale także pokazuje swoją drugą pasję – modeling. Możemy tam znaleźć piękne zdjęcia z różnych sesji, które podkreślają jego urodę i pewność siebie.

Patryk Mielniczuk – związek

O popularności Patryka Mielniczuka zadecydował również jego związek z znaną TikTokerką Ewą Chodak. Para zdobyła dużą popularność w mediach społecznościowych, przyciągając uwagę fanów swoją spontanicznością i urokiem. Niestety, choć ich związek zdawał się być pełen miłości i przygód, para ostatecznie zdecydowała się na rozstanie.

Patryk Mielniczuk – FEN

Teraz Patryk Mielniczuk skupia się na swojej karierze sportowej i przygotowuje się do wielkiego starcia z Damianem Ciechanowskim na gali FEN 47. To pojedynek, na który czekają zarówno fani, jak i eksperci sportów walki. Wielkie oczekiwania są związane z tym starciem, ponieważ obaj zawodnicy są znani z wysokiego poziomu umiejętności i determinacji.

Patryk Mielniczuk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: Kickboxing

Pseudonim: Rudy

Data urodzenia (ile ma lat?): 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Patryk Mielniczuk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Patryk Mielniczuk - Newsy