fbpx
Patryk Chrobak

Patryk Chrobak

Zawodnik MMA Patryk Chrobak

Biogram

Patryk Chrobak - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Patryk Chrobak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Patryk Chrobak?

Patryk Chrobak to młody i utalentowany zawodnik MMA, który zadebiutował na gali KSW 69, reprezentując klub Berserkers Team Bielsko-Biała. Chrobak, mający obecnie 23 lata, zainteresował się sportem walki jako nastolatek i od tego momentu oddał się treningom MMA.

Patryk Chrobak – sport

Jego pasja do sportów walki narodziła się jako sposób na wyładowanie negatywnych emocji i adrenaliny. Chrobak wcześniej uprawiał pływanie, piłkę nożną, koszykówkę i piłkę ręczną. Dopiero treningi MMA i kickboxingu dały mu prawdziwą satysfakcję i pozwoliły na wyrażenie siebie.

Patryk Chrobak – zapasy i MMA

Po pierwszej wizycie w klubie Berserkers Team, Chrobak zaczął regularnie trenować różne dyscypliny, takie jak boks, zapasy i oczywiście MMA. Jego determinacja i zaangażowanie szybko zostały zauważone przez trenera, który po miesiącu wysłał go na pierwsze zawody Amatorskiej Ligi MMA. Chrobak stoczył dwie walki i poczuł, że jest to coś, czym chciałby się zajmować przez resztę życia. Po osiemnastych urodzinach zadebiutował zwycięsko w zawodowym MMA.

Patryk Chrobak – osiągnięcia

Przed wejściem na zawodowy poziom Chrobak wziął udział w około trzydziestu walkach amatorskich, w tym w brazylijskim jiu-jitsu i kickboxingu, gdzie również odnosił sukcesy. Jego umiejętności stójkowe były uzupełnieniem dla jego technik parterowych. Jako młody zawodnik sparował nawet z Pawłem, doświadczonym wojownikiem, i uważa, że styl tego rywala się nie zmienił od tamtego czasu.

Patryk Chrobak – kariera MMA

Patryk Chrobak poświęcił całe swoje życie na treningi i rozwój w MMA. Trenuje dwa razy dziennie, skupiając się wyłącznie na swoim rozwoju sportowym. Z zapałem chce przekuć lata ciężkiej pracy i poświęceń w sukcesy i możliwość zarabiania na tym, co kocha robić. Dla niego występ w KSW to ogromna szansa i cieszy się, że ma okazję zaprezentować swoje umiejętności w tej prestiżowej organizacji.

Patryk Chrobak – KSW

Patryk Chrobak z pewnością jest obiecującym talentem w MMA i wszyscy z niecierpliwością oczekują jego kolejnych występów na gali KSW. Jego determinacja, pasja i zaangażowanie mogą go zaprowadzić daleko w tej dyscyplinie sportu.

Patryk Chrobak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: SHOWTIME

Data urodzenia (ile ma lat?): 1999.09.10

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Patryk Chrobak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Patryk Chrobak - Newsy