fbpx
Patrycja Izydorczyk

Patrycja Izydorczyk

Zawodnik MMA Patrycja Izydorczyk

Biogram

Patrycja Izydorczyk - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Patrycja Izydorczyk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Patrycja Izydorczyk?

Patrycja Izydorczyk, 23-letnia piękność, to jedna z uczestniczek 5. edycji „Love Island.” Zanim trafiła na słoneczną hiszpańską wyspę w poszukiwaniu miłości, zdążyła już zyskać sporą popularność jako fotomodelka i osobowość internetowa.

Patrycja Izydorczyk – Gwiazda Instagrama

Zanim pojawiła się w programie „Love Island,” Patrycja Izydorczyk była znana fanom mediów społecznościowych. Jej konto na Instagramie pełne jest pięknych i gorących zdjęć, które przyciągają uwagę tysięcy obserwatorów. Jej naturalna uroda i zdolność do prezentowania się przed kamerą sprawiły, że stała się rozpoznawalną twarzą na platformie.

Patrycja Izydorczyk – Związek z Wojtkiem Golą

Jednym z powodów, dla których Patrycja zdobyła pewną rozpoznawalność, był jej związek z Wojtkiem Golą, który zyskał sławę dzięki kontrowersyjnemu programowi „Warsaw Shore.” Para była razem przez pewien czas, co przyciągnęło uwagę mediów rozrywkowych. Jednak latem 2021 roku pojawiły się informacje o ich rozstaniu, które miało nastąpić za obopólną zgodą.

Patrycja Izydorczyk – „Love Island”

Teraz Patrycja Izydorczyk przekroczyła próg „Love Island” w Hiszpanii, gotowa na nową przygodę miłosną. Program ten to okazja dla uczestników, aby znaleźć prawdziwą miłość, spędzając czas na luksusowej wyspie, pełnej emocji i romantycznych niespodzianek.

Patrycja Izydorczyk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Patrycja Izydorczyk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Patrycja Izydorczyk - Newsy