fbpx
Oskar Paradowski

Oskar Paradowski

Zawodnik MMA Oskar Paradowski

Biogram

Oskar Paradowski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Oskar Paradowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Oskar Paradowski – kim jest?

Oskar Paradowski to młody trener personalny, który wziął udział w programie Goats. Choć nie przeszedł do drugiego etapu, zyskał na popularności i zainteresowaniu widzów.

Oskar Paradowski – program Goats

Program Goats, w którym wziął udział Oskar Paradowski, polegał na tym, że zawodniczka High League, znana pod pseudonimem Fagata, wybierała partnera z którym chciałaby pójść na randkę. W programie brało udział wielu młodych mężczyzn, a Oskar był jednym z nich.

Oskar Paradowski – dalsze losy

Mimo że Oskar nie przeszedł do drugiego etapu programu Goats, to zyskał na popularności i zainteresowaniu widzów. Jego nieśmiałość i skromność spodobała się wielu osobom, które zaczęły śledzić jego poczynania w mediach społecznościowych. Oskar postanowił wykorzystać swoją popularność i udziela się na swoich mediach społecznościowych.

Oskar Paradowski – kariera MMA

Oskar Paradowski nie ma żadnej przeszłości w sportach walki, ale jego chęć do nauki i rozwoju może otworzyć mu drzwi do kariery w tej dziedzinie. Choć na razie jest tylko trenerem personalnym, to jego zainteresowanie sportami walki może przyczynić się do tego, że w przyszłości postanowi spróbować swoich sił na ringu. Jednak na razie Oskar skupia się na treningach i motywacji swoich podopiecznych, dzieląc się z nimi swoją pasją i wiedzą.

Oskar Paradowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: oskarparadowski

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Oskar Paradowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Oskar Paradowski - Newsy