fbpx
Oliwier "xOliTroli" Oware

Oliwier "xOliTroli" Oware

Zawodnik MMA Oliwier "xOliTroli" Oware

Biogram

Oliwier "xOliTroli" Oware - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Oliwier "xOliTroli" Oware - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Oliwier „xOliTroli” Oware?

Oliwier „xOliTroli” Oware, znany ze świata streamingu, przygotowuje się do wyjątkowego wyzwania na gali Bita Śmietanka 2. Gala organizowana jest przez popularnego streamera i zawodnika Fame MMA – Xayoo. Jego pojedynek z Janem „CPT Babka Lukiego” Starzyńskim w formule k-1 obiecuje być jednym z najbardziej oczekiwanych starć tego wydarzenia.

Oliwier Oware – streamer

Oliwier „xOliTroli” Oware, choć znany głównie jako streamer, teraz przenosi swoje umiejętności na ring Bita Śmietanka 2. Zmierzy się w walce z Janem „CPT Babka Lukiego” Starzyńskim.

Oliwier Oware – Bita Śmietanka 2

Oware nie zamierza ograniczać się do streamowania – teraz pragnie sprawdzić swoje siły na esportowej scenie Bita Śmietanka. Jego rywalem będzie Jan „CPT Babka Lukiego” Starzyński, który już w pierwszej edycji tego wydarzenia pokazał, że nie boi się trudnych pojedynków.

Oliwier Oware – wiek

21-letni Oliwier Oware, urodzony w 2002 roku, reprezentuje młode pokolenie, gotowe na nowe wyzwania i podboje. Jego obecność na gali Bita Śmietanka 2 sugeruje, że mimo młodego wieku, ma dość pewności siebie, by stanąć do walki na arenie walk.

Oliwier Oware – wzrost i waga

Oliwier „xOliTroli” Oware prezentuje imponujące proporcje fizyczne. Jego wzrost wynoszący 184 cm i waga 81 kg sugerują, że jest solidnie zbudowanym zawodnikiem, gotowym na zacięte starcie z Janem Starzyńskim.

Oliwier „xOliTroli” Oware

Gala Bita Śmietanka 2 obiecuje emocje, a starcie Oliwiera z Janem Starzyńskim z pewnością będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych. Widzowie nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, czy streamer zdoła przenieść swoją wirtualną charyzmę na ring.

Oliwier "xOliTroli" Oware - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Bita Śmietanka

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: xOliTroli

Data urodzenia (ile ma lat?): 2002 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Oliwier "xOliTroli" Oware - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Oliwier "xOliTroli" Oware - Newsy