fbpx
Ola Kozioł

Ola Kozioł

Zawodnik MMA Ola Kozioł

Biogram

Ola Kozioł - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Ola Kozioł - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Ola Kozioł?

Ola Kozioł, choć odpadła z programu „Goats” na wczesnym etapie. Ta 28-letnia kobieta nie ma wcześniejszego doświadczenia w MMA, ale jej udział w programie włodarzy Fame MMA może być początkiem czegoś większego.

Ola Kozioł – Goats

Ola Kozioł dała się poznać szerszej publiczności dzięki swojemu udziałowi w reality show „Goats.” Mimo że nie doszła do finału, pokazała się jako osoba pełna zapału i determinacji. Być może to te cechy pomogą jej osiągnąć sukces w innej dziedzinie.

Ola Kozioł – Kariera MMA

Mimo braku doświadczenia w sportach walki, Ola może znaleźć swoje miejsce w organizacji Fame MMA. To miejsce, gdzie aspirujący zawodnicy mogą zdobyć uznanie i zyskać fanów. Jeśli ma wystarczająco dużo determinacji i gotowości do ciężkiej pracy, może wkrótce zadebiutować w klatce Fame MMA.

Ola Kozioł – YouTube

Ola Kozioł prowadzi również swój kanał na platformie YouTube. To kolejny krok w jej drodze do zbudowania marki i zdobycia fanów. Na YouTube może dzielić się swoimi doświadczeniami i współpracą z influencami.

Ola Kozioł

Podsumowując, Ola Kozioł to osoba, która mimo wczesnej eliminacji z programu „Goats,” nadal dąży do swoich marzeń. Jej przygoda z Fame MMA może dopiero się zaczynać, a jej historia może być inspiracją dla wielu innych ambitnych osób.

Ola Kozioł - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: lustereczko68

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kłodzk

Ola Kozioł - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ola Kozioł - Newsy