fbpx
Norbert Daszkiewicz

Norbert Daszkiewicz

Zawodnik MMA Norbert Daszkiewicz

Biogram

Norbert Daszkiewicz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Norbert Daszkiewicz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Norbert Daszkiewicz?

Norbert Daszkiewicz to polski zawodnik MMA, który odniósł pięć zwycięstw w mieszanych sztukach walki, wszystkie na gali Armia Fight Night. Daszkiewicz jest również trenerem, który prowadzi zarówno sportowców jak i gwiazdy federacji freak fightowych.

Norbert Daszkiewicz – Debiut w MMA

Jego debiut w kwietniu 2019 roku był imponujący, gdyż poddał Kamila Gorala w pierwszej rundzie. Kolejne starcia również zakończyły się sukcesem, wygrywając decyzjami sędziów z Mateuszem Wojtkowiakiem, Maciejem Kalicińskim, Romanem Kurashvilim i Gilberem Ordonezem.

Norbert Daszkiewicz – Armia Fight Night

Daszkiewicz jest związany z Warszawskim Centrum Atletyki i wystąpił już trzy razy pod szyldem Armia Fight Night, wygrywając wszystkie walki. Na AFN 5 zadebiutował w kwietniu 2019 roku, zwyciężając Kamila Gorala w pierwszej rundzie. Następnie stoczył starcie z Mateuszem Wojtkowiakiem, a na AFN 8 we wrześniu 2020 roku pokonał Macieja Kalicińskiego.

Norbert Daszkiewicz – Rekord

Jego obecny rekord to 5-0-0, a każde kolejne zwycięstwo stanowi kolejny dowód na jego zaangażowanie i determinację. Daszkiewicz trenuje i przygotowuje się do walki jako trener w klubie WCA Fight Team, gdzie wspiera i rozwija umiejętności innych zawodników.

Norbert Daszkiewicz – Niepokonany zawodnik

Jego zdolności i doświadczenie sprawiają, że jest on jednym z najbardziej obiecujących zawodników na polskiej scenie MMA. Kibice z pewnością niecierpliwie oczekują kolejnych jego występów, a on sam jest zdeterminowany, aby nadal rozwijać swoją karierę i zdobywać kolejne zwycięstwa.

Norbert Daszkiewicz – Fame MMA

Norbert został ogłoszony nowym nabytkiem federacji Fame MMA. Ma zmierzyć się z innym znanym trenerem, czyli Przemysławem Szyszką na gali Fame MMA 19. Będzie to z pewnością niezapomniane widowisko.

Norbert Daszkiewicz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Daszkiewicz

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wrocław, Polska

Norbert Daszkiewicz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Norbert Daszkiewicz - Newsy