fbpx
Nikodem Lusa

Nikodem Lusa

Zawodnik MMA Nikodem Lusa

Biogram

Nikodem Lusa - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Nikodem Lusa - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Nikodem Lusa – kim jest?

Nikodem Lusa to młody i pełen pasji sportowiec, który w wieku 27 lat, stawia pierwsze kroki na arenie sportów walki. Związany z klubem Shark Top Team Bytom, Nikodem jest także zapalonym mechanikiem samochodowym, który nie boi się nowych wyzwań i ciągle poszukuje przygód.

Nikodem Lusa – WiP

Od najmłodszych lat Nikodem marzył o tym, by wystąpić na gali MMA i poczuć wyjątkową atmosferę oraz emocje towarzyszące tej dyscyplinie. Dla niego sporty walki są sposobem na sprawdzenie swoich umiejętności, wyzwaniem i próbą własnych granic. Chociaż starcie z Przemysławem „Skubim” Skutnikiem w walce K1 na charytatywnej gali WiP nie zakończyło się jego zwycięstwem, dla Nikodema było to niezwykle ważne doświadczenie, które zmotywowało go do dalszego rozwoju.

Nikodem Lusa – praca

Nikodem Lusa to sportowiec o silnej determinacji i nieustającym pragnieniu samodoskonalenia. Jego pasja do sportów walki sprawia, że stale podnosi swoje umiejętności i szuka nowych technik, aby być coraz lepszym zawodnikiem. Oprócz tego, jego praca jako mechanik samochodowy wymaga precyzji, skrupulatności i umiejętności rozwiązywania problemów, co wpływa na jego determinację i cierpliwość.

Nikodem Lusa - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Lusa

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Nikodem Lusa - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Nikodem Lusa - Newsy