fbpx
nikolic_nemanja_

Nemanja Nikolić

Zawodnik MMA Nemanja Nikolić

Biogram

Nemanja Nikolić - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Nemanja Nikolić - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Nemanja Nikolić?

Nemanja Nikolić jest utalentowanym zawodnikiem MMA, który zadebiutował w tej dyscyplinie w 2016 roku. Od tego czasu stoczył dziesięć pojedynków, z czego osiem zakończył przed czasem. Jedyną walką, która nie zakończyła się jego zwycięstwem, była debiutancka walka, która zakończyła się remisem.

Nemanja Nikolić – umiejętności

Od roku 2017 Nikolić pozostaje niepokonany. Potrafił poddać rywali czterokrotnie i nokautować ich również cztery razy. Swoje umiejętności prezentował w różnych krajach europejskich, w tym w Serbii, Słowenii, Węgrzech, Szwajcarii, Austrii i Czechach. Warto zauważyć, że osoby, które zarządzają karierą Nikolicia, starają się budować go podobnie jak w boksie, dając mu stopniowo coraz trudniejszych rywali. Walka z Dominikiem Humburgerem będzie dla niego pierwszym poważnym testem, który zweryfikuje poziom jego umiejętności.

Nemanja Nikolić – KSW

Nemanja Nikolić dołączył do prestiżowej federacji KSW jako nowy zawodnik. Jego debiut odbył się podczas gali KSW 79 w czeskim Libercu, gdzie zmierzył się z Dominikiem Humburgerem. Teraz, po udanym debiucie, podejmie kolejne wyzwanie podczas gali KSW 84.

Nemanja Nikolić – kariera MMA

Nikolić to zawodnik, którego warto obserwować. Jego imponujące statystyki i skuteczność w walce zarówno w stójce, jak i na macie, przyciągają uwagę fanów MMA. Jego kolejne starcie na gali KSW 84 już teraz wzbudza emocje wśród miłośników sportu.

Nemanja Nikolić - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Koba

Data urodzenia (ile ma lat?): 31 grudnia 1987 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Serbia

Nemanja Nikolić - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:9

L:1

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Nemanja Nikolić - Newsy