fbpx
Natalia Zalewska

Natalia Zalewska

Zawodnik MMA Natalia Zalewska

Biogram

Natalia Zalewska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Natalia Zalewska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Natalia Zalewska?

W świetle reflektorów programu Goats na platformie YouTube pojawiła się postać, która szybko zdobyła serca widzów – Natalia Zalewska. Jej uczestnictwo w tym nietypowym show, gdzie uczestniczki rywalizują o uczucie Roberta Pasuta, zaskoczyło i poruszyło fanów Goats.

Natalia Zalewska – uroda

Natalia, będąca jedną z silnych konkurentek w programie, nie tylko zaimponowała widzom swoją urodą, ale przede wszystkim niezwykłym charakterem i życiową mądrością. To właśnie ta wyjątkowa cecha wyróżniła ją spośród innych uczestniczek, czyniąc ją jedną z najważniejszych postaci tego sezonu Goats.

Natalia Zalewska – Goats

Ostatecznie Natalia Zalewska zaskoczyła wszystkich, wygrywając cały program. Jednak to, co nastąpiło potem, było jeszcze bardziej wzruszające niż sama wygrana. Zamiast wybrania romantycznej randki z Robertem Pasutem, Natalia postanowiła podjąć decyzję o dużym znaczeniu życiowym. Zamiast tego, wybrała nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych, przeznaczając ją na wsparcie dla swojej rodziny.

Natalia Zalewska – kariera MMA

Dla Natalii udział w programie Goats był nie tylko szansą na miłosne przygody, ale także otwarciem nowych możliwości zawodowych. Jej odwaga i determinacja mogą ją poprowadzić ścieżką, która zaskoczy nie tylko fanów programu, ale także świat freak fightów.

Natalia Zalewska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: zalewskaa_a

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Natalia Zalewska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Natalia Zalewska - Newsy