fbpx
??????? ?????

Natalia Ragan

Zawodnik MMA Natalia Ragan

Biogram

Natalia Ragan - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Natalia Ragan - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Natalia Ragan – kim jest?

Natalia Ragan to 23-letnia barberka z Warszawy, która stała się rozpoznawalna dzięki swojemu udziałowi w programie Goats. Choć wcześniej nie była znana szerszej publiczności, to w ciągu zaledwie kilku tygodni stała się jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu.

Natalia Ragan – program Goats

Program Goats, w którym wzięła udział Natalia Ragan, polegał na tym, że zawodnik Fame MMA, Kacper Błoński, wybierał partnerkę z którą chciał pójść na randkę. Uczestniczki, w tym Natalia, miały za zadanie zaprezentować się przed nim i przekonać go do wybrania właśnie ich. Natalia okazała się jedną z  faworytek Kacpra i zdołała dotrzeć aż do półfinału.

Natalia Ragan – dalsze losy

Program Goats otworzył jej drzwi do szerszej kariery i dał możliwość pokazania się przed dużą publicznością. Aktualnie bardzo prężnie działa na instagramie, gdzie dodaje zdjęcia z sesji i codziennego życia.

Natalia Ragan – kariera MMA

Natalia Ragan nie miała dotąd żadnych walk w MMA, ale jej udział w programie Goats przyciągnął uwagę fanów sztuk walki. Choć nie wiadomo, czy zdecyduje się na karierę w tej dziedzinie, to możliwe, że otrzyma propozycję od jakiejś federacji freak fightowej.

Natalia Ragan - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: ragannatalia

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Natalia Ragan - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Natalia Ragan - Newsy