fbpx
Nanami Chan Olga Salacka

Nanami Chan Olga Salacka

Zawodnik MMA Nanami Chan Olga Salacka

Biogram

Nanami Chan Olga Salacka - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Nanami Chan Olga Salacka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Nanami Chan – kim jest?

Nanami Chan Olga Salacka to siedemnastoletnia youtuberka, która zdobyła duże zainteresowanie w ostatnich kilku miesiącach. Jej kanał na YouTube skupia się na różnych aspektach stylu życia, a Nanami dzieli się w nim również swoimi osobistymi problemami, takimi jak anoreksja i samookaleczanie. Jednak to, co wzbudziło największe emocje, to fala hejtu, jaka spłynęła na nią ze strony internautów.

Nanami Chan – plagiat

Pierwsze zarzuty wobec Nanami Chan dotyczyły oskarżeń o plagiat. Okazało się, że w jej filmikach można znaleźć fragmenty, które są łudząco podobne lub nawiązują do twórczości innych youtuberów, takich jak Reżyser Życia. To wywołało falę negatywnych reakcji, ponieważ Nanami nie podawała źródeł inspiracji i nie odnosiła się do oryginalnych twórców.

Nanami Chan – rozmowy w toku

Po tym incydencie Nanami pojawiła się w programie telewizyjnym „Rozmowy w toku”, gdzie omawiano temat hejtu w Internecie. W tym kontekście Nanami twierdziła, że jest pozytywną osobą i nie rozumie dlaczego spotyka ją taka duża liczba negatywnych opinii. Odniosła się również do przypadków, w których hejterzy przekraczali granice, wysyłając jej pogróżki i nieprzyjemne paczki. Po emisji programu sytuacja tylko się pogorszyła, a inni youtuberzy zarzucali Nanami hipokryzję i brak szczerości.

Nanami Chan – Gargamel

Gargamel, który również opublikował filmik o Nanami, zaczyna go od mocnych słów krytyki, ale to, co podkreślił, to zjawisko hejtowania innych dla zdobycia popularności i większej liczby subskrypcji. Zwrócił uwagę na to, że wytykanie błędów czy konstruktywna krytyka są akceptowalne, ale drwienie z wyglądu czy grożenie w komentarzach to już przekroczenie granic. Zauważył, że popularność jednego filmiku o kontrowersyjnej tematyce generuje kolejne, tworząc spiralę hejtu, której trudno jest powstrzymać.

Nanami Chan – YouTube

Mimo burzliwych wydarzeń, Nanami Chan nie zrezygnowała z prowadzenia swojego kanału na YouTube. Wręcz przeciwnie, wydaje się, że wyciągnęła wnioski z całej historii i dojrzała jako twórczyni. W filmiku podsumowującym rok 2016 przyznała, że zrozumiała, że w internecie wszystko ma swojego właściciela i należy do kogoś. Przepraszała również za niepodawanie źródeł inspiracji i przyznała, że było to złe postępowanie.

Nanami Chan – Seksmasterka

Olga swego czasu bardzo kolegowała się z Lil Masti, a dużą kontrowersję wywołał ich wspólny filmik. Już kilka dobrych lat temu na kanale Nanami Chan pojawił się filmik, w którym całuje się z Anielą Bogusz. Cały film wywołał duże kontrowersje w internecie, a na kobiety wylała się fala hejtu. Widzowie największy problem widzieli w różnicy wieku między kobietami i publikowaniu takich treści dla młodej widowni.

Nanami Chan Olga Salacka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Nanami Chan

Data urodzenia (ile ma lat?): 16 marca 1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Nanami Chan Olga Salacka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Nanami Chan Olga Salacka - Newsy