fbpx
Monika Kożuchowska Grant

Monika Kożuchowska Grant

Zawodnik MMA Monika Kożuchowska Grant

Biogram

Monika Kożuchowska Grant - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Monika Kożuchowska Grant - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Monika Kożuchowska Grant?

Monika Kożuchowska Grant, postać, której imię może nie być jeszcze szeroko rozpoznawalne, ale już teraz wzbudza zainteresowanie fanów programu Goats oraz miłośników nietypowych pojedynków. Jej udział w programie, gdzie uczestniczki rywalizują o serce Roberta Pasuta, może być jednym z kluczowych momentów w jej życiu.

Monika Kożuchowska Grant – Goats

Pierwszym krokiem Moniki w świat show-biznesu było zaangażowanie się w program Goats, który emitowany jest na platformie YouTube. W trakcie tego nietypowego show uczestniczki starały się zdobyć względy Roberta Pasuta, co wzbudziło duże emocje wśród widzów. Monika, choć nie zdobyła serca Pasuta, to jej udział w programie może być punktem zwrotnym w jej karierze.

Monika Kożuchowska Grant – przyjaciel

Jednym z interesujących aspektów historii Moniki jest fakt, że do udziału w programie zgłosił ją jej przyjaciel, który był przekonany, że pasuje do Roberta Pasuta. Choć ostatecznie nie wygrała serca, to samo zgłoszenie przez przyjaciela może świadczyć o jej unikalnym charakterze i osobowości, która zwróciła uwagę bliskich.

Monika Kożuchowska Grant – kariera MMA

Jej udział w programie Goats możliwe, że drzwi do świata freak fightów. Wiele uczestniczek tego programu podjęło nietypowe wyzwania po zakończeniu rywalizacji o serce zawodników. Dla fanów i obserwatorów Moniki pozostaje teraz czekanie na kolejne kroki tej tajemniczej postaci.

Monika Kożuchowska Grant - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: m.kozuchowska_grant

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Monika Kożuchowska Grant - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Monika Kożuchowska Grant - Newsy