fbpx
Młody Ninja

Młody Ninja

Zawodnik MMA Młody Ninja

Biogram

Młody Ninja - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Młody Ninja - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Rafał Sobonkiewicz?

Rafał Sobonkiewicz, znany również jako Młody Ninja, to utalentowany polski zawodnik. Obecnie zyskuje coraz większe uznanie jako naturalny sportowiec. Jego brat, Jarosław, również jest aktywny w tej dziedzinie i stanowi inspirację dla Rafała. Ninja pragnie udowodnić, że osiągnięcia jego brata są wynikiem ciężkiej pracy, oddania i prawdziwego talentu.

Rafał Sobonkiewicz – doping

W świecie sportu wiele osób jest poddawanych podejrzeniom związanym z dopingiem. Nic w tym dziwnego, ponieważ spekulacje wokół tego tematu są często na porządku dziennym. Jednak Ninja jest zdeterminowany, by udowodnić, że sukcesy jego brata nie są wynikiem niedozwolonych substancji. Dodaje również, że sylwetka brata jest rezultatem konsekwentnej pracy i zdolności.

Rafał Sobonkiewicz – brat

Podczas gali Clout MMA, podczas której odbył się roasting, Jarosław publicznie potwierdził, że jego brat, Rafał  jest naturalnym zawodnikiem. Jest to ważne dla Rafała, który dąży do zbudowania pozytywnego wizerunku sportowca, który osiąga swoje cele dzięki uczciwemu podejściu i talentowi.

Rafał Sobonkiewicz – kariera sportowa

Rafał Sobonkiewicz jest nie tylko zaangażowany w rozwijanie swojej kariery sportowej, ale także działa jako ambasador zdrowego stylu życia. Jego pozytywna postawa i osiągnięcia na polu sportowym przyciągają uwagę młodszych fanów, którzy szukają inspiracji i wzorców do naśladowania. Rafał chce udowodnić, że naturalność w sporcie może być równie imponująca i inspirująca, jak osiągnięcia osób, które korzystają z niedozwolonych substancji.

Rafał Sobonkiewicz – bracia Sobonkiewicz

Bracia Sobonkiewicz mają wspólny cel – chcą „rozwalić system” w Polsce jeśli chodzi o naturalność w sporcie. Ich determinacja i dążenie do uczciwej rywalizacji stanowi potężny przekaz dla społeczności sportowej. Pragną oni pokazać, że możliwe jest osiąganie wielkich wyników bez oszukiwania.

Młody Ninja - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Młody Ninja

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Młody Ninja - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Młody Ninja - Newsy