fbpx
Miłosz Dobrosielski

Miłosz Dobrosielski

Zawodnik MMA Miłosz Dobrosielski

Biogram

Miłosz Dobrosielski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Miłosz Dobrosielski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Miłosz Dobrosielski – kim jest?

Dobrosielski, znany również jako „Miły”, to młody i pełen pasji sportowiec, który od najmłodszych lat związany jest ze sportem. Miłosz ma 26 lat i jest aktywnym członkiem klubu Tomasz Sarara / Sarara Team oraz trenerem personalnym.

Miłosz Dobrosielski – sport

Miły od dziecka rozwijał swoją pasję do sportu, zaczynając od piłki nożnej, a później poszerzając swoje zainteresowania o sporty walki. To dla niego nie tylko sposób na aktywność fizyczną, ale również sposób na rozwijanie umiejętności, wyzwanie i samodoskonalenie. Jego zaangażowanie w treningi i rywalizację sprawia, że zawsze dąży do osiągania nowych celów i przekraczania własnych granic.

Miłosz Dobrosielski – WiP

Dobrosielski jest również zaangażowany w charytatywne inicjatywy sportowe, a gala WiP jest dla niego doskonałym przykładem połączenia sportu, rywalizacji i celów dobroczynnych. Jest przekonany, że sport może być narzędziem do zmiany i wspierania innych ludzi, dlatego angażuje się w tego typu wydarzenia. Jednym z wydarzeń, w którym Miłosz wziął udział, było starcie z Sebastianem Szczerekiem w walce K1 podczas charytatywnej gali WiP. Miłosz wygrał to starcie.

Miłosz Dobrosielski – trener

Poza swoją aktywnością sportową, Miłosz jest również trenerem personalnym, który pomaga innym ludziom osiągnąć swoje cele zdrowotne i fitnessowe. Jego pasja do sportu oraz chęć wspierania innych sprawiają, że jest to dla niego satysfakcjonujące i spełniające zajęcie.

Miłosz Dobrosielski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Miły

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kraków

Miłosz Dobrosielski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Miłosz Dobrosielski - Newsy