fbpx
Mikołaj Homa

Mikołaj Homa

Zawodnik MMA Mikołaj Homa

Biogram

Mikołaj Homa - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Mikołaj Homa - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mikołaj Homa – kim jest?

Mikołaj Homa to polski zawodnik  K-1, który wziął udział w gali The War 5. Urodził się w 1993 roku i ma 29 lat. Jego wzrost wynosi 194 cm, a waga to około 110 kg. Styl, w którym czuje się najlepiej, to K-1. Mikołaj Homa jest nie tylko utalentowanym zawodnikiem MMA, ale również dumnym ojcem. W drugiej połowie czerwca urodził mu się syn Antoś, który stał się dla niego nie tylko powodem do dumy, ale także motywacją do jeszcze cięższej pracy i osiągania kolejnych sukcesów na ringu. Na swoim Instagramie Mikołaj często dzieli się zdjęciami z Antosiem, pokazując, że poza sportową rywalizacją i podróżami ma również czas dla swojej rodziny.

Mikołaj Homa – osiągnięcia

Homa wywodzi się z walk ulicznych, przez co ciężko jest znaleźć jakiekolwiek informacje na temat jego osiągnięć. Jednak na pewno warto zauważyć, że jest to zawodnik, który lubi wyzwania i nie boi się stawiać czoła mocnym przeciwnikom.

Mikołaj Homa – kariera MMA

Kariera MMA Mikołaja Homy nie jest zbyt długa i rozbudowana. Dotychczas stoczył tylko kilka walk ulicznych. Jego pierwszy profesjonalny pojedynek miał miejsce na gali The War 5, gdzie zmierzył się z Miłoszem “Bezimienny” Wodeckim. Niestety, Mikołaj przegrał tę walkę przez nokaut już w pierwszej rundzie.

Mikołaj Homa - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: The War

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Homa

Data urodzenia (ile ma lat?): 1993 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mikołaj Homa - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mikołaj Homa - Newsy