fbpx
Michał Waleszczyński-Lis

Michał Waleszczyński-Lis

Zawodnik MMA Michał Waleszczyński-Lis

Biogram

Michał Waleszczyński-Lis - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Michał Waleszczyński-Lis - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Michał Waleszczyński-Lis?

Michał Waleszczyński-Lis to wszechstronny artysta, który zdobył uznanie w świecie aktorstwa, prowadzenia programów telewizyjnych oraz sportów walki. Jego kariera rozpoczęła się w 2003 roku, gdy wystąpił w popularnym programie „Na Wspólnej”.

Michał Waleszczyński-Lis – Walki

Jednak to nie tylko telewizja ujawniła talent Waleszczyńskiego-Lisa. Widzowie mogli również dostrzec go prowadzącego na gali Prime Show MMA, co przyczyniło się do jego większej rozpoznawalności. Michał jest również pasjonatem sportów walki i zaangażowanym w prowadzenie gal tego typu. Jednym z przykładów jest The War, gdzie jego zaangażowanie pomogło w tworzeniu niesamowitych wydarzeń dla fanów sportów walki.

Michał Waleszczyński-Lis – Kariera telewizyjna

Od momentu pierwszego debiutu na planie zdobył serca widzów, pojawiając się w wielu serialach, takich jak „Detektywi w Akcji”, który później zmienił nazwę na „Septagon”, oraz „Lombard Życie pod Zastaw”. Aktor na planie serialu „Pierwsza Miłość” spotkał Arkadiusza , co zaowocowało długotrwałą przyjaźnią.

Michał Waleszczyński-Lis – Praca

Dodatkowo Michał zdradził, że na co dzień od wielu zajmuje się odzyskiwaniem należności od dłużników. Jest to bardzo interesujące, a on sam twierdzi, że jest to praca która bardzo wpływa na jego psychikę.

Michał Waleszczyński-Lis – Live Games

W ostatnim czasie Waleszczyński-Lis pojawił się również w turnieju Live GAMES, który przenosi rozgrywkę z programów telewizyjnych do rzeczywistości. To wydarzenie okazało się unikalnym połączeniem rozrywki i sportu, przyciągając uwagę wielu widzów.

Michał Waleszczyński-Lis – Clout MMA

Nie tylko jako aktor i prezenter, ale również jako sportowiec, Michał zyskał uznanie w świecie MMA. Wystąpił w federacji Clout MMA, gdzie pełnił również rolę tłumacza. Jednak los chciał, że zastąpi Jarosława Ninję, który musiał odsiedzieć zaległy wyrok w więzieniu, i sam stanie do walki w tej prestiżowej federacji.

Michał Waleszczyński-Lis – Biografia

Mimo sukcesów i rozpoznawalności, Michał pozostaje skromnym człowiekiem, który pochodzi z Olsztyna, ale na co dzień mieszka i działa w Warszawie. Jego zamiłowanie do sztuk walki i aktorstwa, połączone z zaangażowaniem w prowadzenie wydarzeń sportowych, sprawiają, że jest on wyjątkową postacią w polskim świecie rozrywki i sportu. Jego energia i pasja wnoszą wiele pozytywnej energii do świata telewizji i sportów walki, a fanów można pewnie przekonać, że najlepsze jest jeszcze przed nim.

Michał Waleszczyński-Lis - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Lis

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Olsztyn, Polska

Michał Waleszczyński-Lis - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Waleszczyński-Lis - Newsy