fbpx
Michał Sobiech

Michał Sobiech

Zawodnik MMA Michał Sobiech

Biogram

Michał Sobiech - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Michał Sobiech - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Michał Sobiech?

Michał Sobiech, znany również jako „Dr Beast”, to młody zawodnik MMA, który narodził się 26 listopada 1994 roku w Goczałkowicach-Zdroju. Choć może nie jest jeszcze tak powszechnie rozpoznawalny to zdecydowanie zaczyna przyciągać uwagę świata MMA swoimi umiejętnościami i ambicjami.

Michał Sobiech – wykształcenie

Sobiech nie jest jedynie sportowcem – jest również absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunkach Dietetyka oraz Wychowanie Fizyczne. Jego kariera w MMA rozpoczęła się zaledwie od dwóch pojedynków, ale oba zakończyły się zwycięstwem, co świadczy o jego potencjale i determinacji.

Michał Sobiech – dietetyk

Na co dzień Michał pracuje jako dietetyk i health coach, wspierając innych sportowców w osiąganiu ich celów zdrowotnych i treningowych. Jego doświadczenie jako zawodnika MMA oraz wiedza z zakresu dietetyki sprawiają, że jest to dla niego nie tylko praca, ale również pasja i sposób życia.

Michał Sobiech – KSW

Współzawodnictwo w programie „Tylko Jeden” daje Sobiechowi możliwość udowodnienia swoich umiejętności i walki o prestiżowy kontrakt z KSW, który może przynieść mu jeszcze większe sukcesy i rozpoznawalność w świecie mieszanych sztuk walki.

Michał Sobiech – sukcesy

Michał Sobiech jest przykładem sportowca, który nie tylko osiąga sukcesy na arenie sportowej, ale także rozwija się intelektualnie i zawodowo, wykorzystując swoje wykształcenie w codziennej pracy i treningach. Jego determinacja i zaangażowanie dają nadzieję na obiecującą przyszłość w świecie MMA.

Michał Sobiech - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Dr Beast

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.11.26

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Michał Sobiech - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Sobiech - Newsy