fbpx
Michał Oleksiejczuk

Michał Oleksiejczuk

Zawodnik MMA Michał Oleksiejczuk

Biogram

Michał Oleksiejczuk - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Michał Oleksiejczuk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Michał „Lord” Oleksiejczuk – Hussar

Urodzony w Łęcznej polski zawodnik MMA. Był mistrzem federacji TFL w wadze półciężkiej, a od kilku lat jest związany z UFC. Michał Oleksiejczuk to obecnie jeden z bardziej utytułowanych polskich zawodników wagi średniej.

Michał Oleksiejczuk – biografia

Przez kilka pierwszych lat swojej kariery był związany z polskimi federacjami TFL i FEN. W tej pierwszej zdobył pas mistrzowski TFL w wadze półciężkiej. Po dwóch walkach w FEN-ie przeniósł się do UFC. Od początku związany z Akademią Sportów Walki Wilanów, a od kilku miesięcy z ANKOS MMA. Jest on bez wątpienia jednym z lepszych zawodników wagi średniej w Polsce, ale wydaje się, że ostatniego słowa nie powiedział jeszcze Michał Oleksiejczuk. Biografia zawodnika może być bardzo bogata przez następne kilka lat.

Kariera w MMA – Michał Oleksiejczuk

W swoim debiucie w UFC został zdyskwalifikowany przez USADA, nie tak wszyscy wyobrażali sobie kolejny krok w karierze MMA. Michał Oleksiejczuk powrócił po rocznej przerwie spowodowanej obecnością klomifenu w organizmie powrócił do UFC i efektownie znokautował Villante. Od tego momentu zwyciężył 4 walki, a przegrał 3 walki. Praca pod okiem Andrzeja Kościelskiego może poprawić rekord Polaka w UFC.

Michał Oleksiejczuk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Hussar

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.02.22

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Włodawą, Polska

Michał Oleksiejczuk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:19

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Oleksiejczuk - Newsy