fbpx
Michał Michalski

Michał Michalski

Zawodnik MMA Michał Michalski

Biogram

Michał Michalski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Michał Michalski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Michał Michalski – kariera MMA

Michał Michalski to polski zawodnik MMA, który swoją karierę rozpoczął już w 2013 roku. Od początku swojej kariery był związany z klubem Ankos MMA Poznań. Michał trenował wówczas karate i właśnie z tej formuły walki się wywodzi.

Michał Michalski – KSW

Michał Michalski zadebiutował w KSW w 2018 roku. Jego pierwszym przeciwnikiem był David Zawada, doświadczony zawodnik z Niemiec. Michalski przegrał tę walkę przez TKO w drugiej rundzie. Mimo tej porażki, z czasem zaczął coraz lepiej radzić sobie w KSW.

Michał Michalski – osiągnięcia

Michał Michalski ma na swoim koncie wiele zwycięstw w MMA. W sumie stoczył 14 walk, z których 9 wygrał. Ma za sobą wiele stoczonych walk w takich federacjach jak FEN czy KSW.

Michał Michalski – waga i wzrost

Michał Michalski to zawodnik o wadze około 77 kg. Jego wzrost to 180 cm. Michał jest uważany za jednego z bardziej utytułowanych polskich zawodników MMA, który wciąż jest w dobrej formie.

Podsumowanie

Michał Michalski to jedna z ciekawszych postaci polskiego MMA. Zawodnik ten ma na swoim koncie wiele zwycięstw, a także wiele osiągnięć. Mimo że jego kariera trwa już od wielu lat, to wciąż udowadnia, że ma jeszcze wiele do zaoferowania fanom tej dyscypliny sportowej.

Michał Michalski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: Karate

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1989.07.17

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Złotoryja

Michał Michalski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:11

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Michalski - Newsy