fbpx
Michał "Matrix" Królik

Michał "Matrix" Królik

Zawodnik MMA Michał "Matrix" Królik

Biogram

Michał "Matrix" Królik - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Michał "Matrix" Królik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Michał Królik?

Michał Królik, powszechnie znany jako „Matrix”, to postać wyjątkowa w światku sportów uderzanych. Jego sportowa podróż rozpoczęła się odważnie, a już na samym początku zaczęły kształtować się kontury legendarnej kariery.

Michał Królik – osiągnięcia

Jednym z najbardziej imponujących osiągnięć Michała Królika jest tytuł amatorskiego mistrza świata WAKO (World Association of Kickboxing Organizations). To prestiżowe wyróżnienie potwierdzało nie tylko jego niezwykłe umiejętności, ale również determinację w dążeniu do perfekcji na ringu. Nie zadowalając się tylko tytułem amatorskiego mistrza, Królik wkroczył na profesjonalną ścieżkę, zdobywając kolejny imponujący tytuł – zawodowego mistrza świata WAKO Pro. To wyjątkowe osiągnięcie potwierdzało, że „Matrix” nie tylko utrzymuje się na najwyższym poziomie, ale także wciąż podnosi poprzeczkę dla konkurencji.

Michał Królik – kickboxing

Michał Królik to nie tylko międzynarodowa legenda, ale również niekwestionowany król krajowego ringu. Ponad dwadzieścia razy sięgnął po tytuł mistrza Polski w kickboxingu, co stanowi niezaprzeczalny dowód jego dominacji na rodzimej scenie.

Michał Królik – sport

Dla „Matrixa” sport to nie tylko rywalizacja na ringu, to również głęboka pasja życiowa. Jego podejście do kickboxingu nie ogranicza się jedynie do sukcesów i tytułów. To także nieustanne doskonalenie techniki, przekraczanie własnych granic, oraz inspiracja dla kolejnych pokoleń zawodników. Michał Królik, mimo osiągnięć na światowej scenie kickboxingu, nie spoczywa na laurach. Jego kariera to nieustająca chęć doskonalenia, poszukiwanie nowych wyzwań i pokonywanie własnych rekordów. To podejście czyni go nie tylko mistrzem w sporcie, ale także wzorem dla tych, którzy pragną osiągnąć najwyższe cele.

Michał Królik

W świetle jego imponujących osiągnięć i niezłomnej determinacji, Michał Królik nie przestaje być inspiracją dla fanów sztuk walki. Jego walki na ringu to nie tylko widowisko, ale także demonstracja siły charakteru i wytrwałości. „Matrix” to nie tylko pseudonim – to symbol nieograniczonego potencjału i nieustającej pasji, której efekty zawsze zaskakują i inspirują.

Michał "Matrix" Królik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: Muay Thai

Pseudonim: Matrix

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990.06.07

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Michał "Matrix" Królik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał "Matrix" Królik - Newsy