fbpx
Michał Handke

Michał Handke

Zawodnik MMA Michał Handke

Biogram

Michał Handke - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Michał Handke - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Michał Handke?

Michał Handke, urodzony w 1996 roku, to postać, której krótka chwila świetności związana była z udziałem w jednej z edycji gali Fame MMA. Choć jego nazwisko może nie brzmieć tak donośnie jak niektóre gwiazdy tego wydarzenia, to jego udział pozostawił trwałe wrażenie w historii tej federacji.

Michał Handke – Wiewiór

Jednym z kluczowych momentów w karierze Handke było starcie z Maksymilianem Wiewiórką. Pomimo pozornego braku przewagi nad młodszym i na pozór słabszym rywalem, Wiewiór zaskoczył wszystkich dzielnością i determinacją. Walka stała się jednym z najbardziej zapamiętanych pojedynków wieczoru.

Michał Handke – walka

Michał Handke, choć o wiele cięższy, musiał wykazać się nie tylko siłą fizyczną, ale również umiejętnościami taktycznymi, aby pokonać zdeterminowanego rywala. Choć zwyciężył, zaciętość starcia wryła się w pamięć widzów na długo.

Michał Handke – Fame MMA

Mimo sukcesu w ringu, Internet nazwał Michała Handke „najbardziej zapomnianym zawodnikiem gali Fame MMA”. Jego nazwisko może nie pojawiać się często w dyskusjach o tej federacji, jednak to, co pokazał w ringu, zasługuje na pewne uznanie.

Michał Handke – życie prywatne

O Michału Handke niewiele wiadomo poza jego występem w Fame MMA. Skrzętnie strzeże swojej prywatności, nie ujawniając szczegółów dotyczących życia rodzinnego czy edukacji. Brak dostępu do informacji na temat dzieciństwa czy szkolnych lat sprawia, że tajemniczość otacza tę postać.

Michał Handke

Michał Handke to więc nie tylko zawodnik, lecz również człowiek ukryty w cieniu, skupiający się na swojej prywatności. Jego krótka, ale intensywna kariera w Fame MMA wpisała go na kartę historii tej federacji, a tajemnica otaczająca jego życie prywatne dodaje nieco enigmy tej postaci w świetle reflektorów.

Michał Handke - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 7 maj 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Michał Handke - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Handke - Newsy