fbpx
Michał Gniady

Michał Gniady

Zawodnik MMA Michał Gniady

Biogram

Michał Gniady - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Michał Gniady - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Michał Gniady?

Michał Gniady to młody zapaśnik, który zyskuje uznanie w polskim światku zapaśniczym. Reprezentując Gwardię Koszalin oraz Politechnikę Poznańską, Gniady odnosi sukcesy na krajowym poziomie i jest obiecującym zawodnikiem w kategorii wagowej 90 kg.

Michał Gniady – Droga do Sukcesu

Michał Gniady zaczynał swoją zapaśniczą karierę pod okiem doświadczonych trenerów – Cezarego Wojniusza i Mariana Standowicza. To właśnie ich wsparcie i profesjonalne przygotowanie pomogły mu osiągnąć znaczące rezultaty w zapaśniczych rywalizacjach.

Michał Gniady – Mistrzostwa Polski

W jednych z mistrzostw Polski wywalczył trzecie miejsce w swojej kategorii wagowej – 90 kg. Co warte podkreślenia, w tej rywalizacji było aż 37 zawodników, co dowodzi, że konkurencja była ogromna. Mimo to Gniady zdołał wygrać cztery walki, przegrywając tylko jedną. To imponujący wynik, który potwierdza jego determinację i umiejętności.

Michał Gniady – Charakter

Zawodnicy zapaśniczy muszą być nie tylko zdolni fizycznie, ale także wyjątkowo wytrwali psychicznie. Michał Gniady jest tego doskonałym przykładem. Trenerzy nazywają go „wojownikiem”, który nie poddaje się, nawet w obliczu trudności i kontuzji. W ciągu swojej kariery trzykrotnie doznał kontuzji podczas walki o medale w różnych grupach wiekowych. Mimo wszystko nie zrezygnował ze swoich zapaśniczych marzeń.

Michał Gniady – Sukcesy i Przyszłość

Michał Gniady jest obecnie członkiem krajowej kadry młodzieżowej, co jest ogromnym osiągnięciem i potwierdzeniem jego talentu w zapaśnictwie. Jego najbliższym celem są Mistrzostwa Polski Młodzieży w Chorzowie, gdzie będzie reprezentować Polskę i starać się o kolejne sukcesy.

Michał Gniady – Zapaśnik

Michał Gniady to zapaśnik, który w swojej krótkiej karierze zyskuje uznanie i pokazuje, że niezłomna determinacja i ciężka praca prowadzą do sukcesu. Jego walka na macie jest inspiracją dla młodych adeptów zapaśnictwa i dowodem na to, że talent i wytrwałość są kluczem do osiągnięcia marzeń.

Michał Gniady - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998.09.16

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Michał Gniady - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Gniady - Newsy