fbpx
Maxime "Orsu Corsu" Bellamy

Maxime "Orsu Corsu" Bellamy

Zawodnik MMA Maxime "Orsu Corsu" Bellamy

Biogram

Maxime "Orsu Corsu" Bellamy - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Maxime "Orsu Corsu" Bellamy - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Maxime Orsu Corsu Bellamy?

Maxime ORSU CORSU Bellamy, francuski chuligan i były żołnierz, wkracza na polską scenę walk na gołe pięści, zdobywając uznanie swoją niepokonaną postawą.

Maxime Bellamy – Mistrz Świata Walk na Gołe Pięści

Bellamy, urodzony w 2000 roku, już teraz może poszczycić się tytułem najmłodszego mistrza świata w walkach na gołe pięści. Jego nieokiełznana siła i determinacja sprawiły, że stał się niepokonanym wojownikiem, szczególnie w brutalnych walkach bez zasad organizowanych przez KOTS.

Orsu Corsu – żołnierz

Maxime ORSU CORSU Bellamy nie jest tylko mistrzem w ringu, ale również ma za sobą doświadczenie wojskowe. Jego życiorys to połączenie walk na gołe pięści, chuligańskiego stylu życia i służby wojskowej, co nadaje mu niezwykły charakter.

Orsu Corsu – Gromda

Bellamy zadebiutował spektakularnie w polskiej organizacji GROMDA, pokazując, że nie ma sobie równych w walce na gołe pięści. Jego agresywny styl i skuteczność w ringu przyciągnęły uwagę fanów i ekspertów.

Maxime Bellamy – Popek

Mimo że walki na gołe pięści są jego priorytetem, Bellamy wyraża chęć podjęcia nowych wyzwań, również w ramach polskiego MMA. Jego obecność na polskiej scenie walk jest zapowiedzią kolejnych widowiskowych pojedynków. W Gromdzie bez problemu poradził sobie z Popkiem, co tylko potwierdza jego umiejętności.

Maxime Bellamy

Maxime ORSU CORSU Bellamy to nie tylko sportowiec, ale postać, która wnosi do walk na gołe pięści nieco francuskiego sznytu i doświadczenia z życia poza ringiem. Jego walki zapowiadają się nie tylko brutalnie, ale i pełne niespodzianek, co z pewnością przyciągnie uwagę miłośników sportów walki.

Maxime "Orsu Corsu" Bellamy - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Gromda

Styl bazowy: Gołe pięści

Pseudonim: Orsu Corsu

Data urodzenia (ile ma lat?): 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Francja

Maxime "Orsu Corsu" Bellamy - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Maxime "Orsu Corsu" Bellamy - Newsy